تهران، خیابان توانیر شمالی (بالاتر از بزرگراه همت) پلاک 27، طبقه اول، واحد 2

شنبه تا پنجشنبه : 9:00 - 17:30

09386909011 | 021-91030994 پشتیبانی 24/7

pollkiosk

کیوسک تاچ برای کسب‌وکار شما (10 مزیت اصلی)

کیوسک تاچ برای کسب و کار شما

استفاده از کیوسک‌ تاچ در فضای کسب‌وکار پویای امروزی می‌تواند دست برتر را به شما در رقابت بدهد. از کاهش هزینه‌ها تا بهبود ارتباطات و رضایت مشتری، کیوسک تاچ با صفحه‌نمایش لمسی می‌تواند تجارت شما را به طرق مختلف به طور قابل‌توجهی ارتقا دهد.

کیوسک‌های لمسی می‌توانند به کاهش هزینه‌های کسب‌وکار کمک کنند:

کیوسک‌های تعاملی می‌توانند به کسب‌وکار شما در صرفه‌جویی در هزینه کمک کنند و نیاز به استخدام یک تیم خدمات مشتری بزرگ را از بین ببرند. این مورد به کارمندان اجازه می‌دهد تا روی کارهایی که برای عملیات شما ضروری هستند تمرکز کنند. کیوسک سلف‌سرویس به‌عنوان جایگزینی برای یک کارمند عمل می‌کند و پولی را که در غیر این صورت برای بسته حقوق و مزایا خرج می‌کردید آزاد می‌کند.

کیوسک تاچ برای کسب و کار شما

کیوسک‌های صفحه لمسی کارایی کسب‌وکار را بهبود می‌بخشد:

کیوسک‌های صفحه لمسی راه‌حل‌های تجاری هستند که می‌توانند در تمام ساعات شبانه‌روز بدون نیاز به استراحت، مرخصی استعلاجی یا تعطیلات استفاده شوند. آنها تجربه کاربری ثابت و با کیفیتی را ارائه می‌دهند که زمان صرف شده توسط کارکنان برای پاسخ‌دادن به سؤالات پیش‌پاافتاده، ارائه اطلاعات آسان و تسهیل تراکنش‌ها را به‌شدت کاهش می‌دهد که به آنها زمان بیشتری برای تمرکز بر بهبود شیوه‌های تجاری و مدیریت مسئولیت‌های فوری می‌دهد.

کیوسک‌های تعاملی رضایت کارکنان را تقویت می‌کند:

با حذف وظایف کسل‌کننده‌ای که معمولاً توسط کارگران انجام می‌شود، کیوسک‌های تعاملی رضایت شغلی را در بین کارکنان شما بهبود می‌بخشد. افرادی که به کسب‌وکار شما کمک می‌کنند تا در اوج بازدهی کار کند، می‌توانند تلاش خود را به حوزه‌هایی اختصاص دهند که می‌توانند سودمندتر باشند که به آنها کمک می‌کند در پایان روز احساس موفقیت بیشتری کنند. بهبود رضایت شغلی منجر به کارکنان شادتر و کارآمدتر می‌شود و کارایی کسب‌وکار شما را بیشتر می‌کند.

کیوسک‌های هوشمند فروش شرکت شما را افزایش می‌دهند:

شاید جذاب‌ترین دلیل استفاده از کیوسک هوشمند افزایش فروش باشد که می‌تواند به تسهیل آن کمک کند. کیوسک‌های هوشمند ابزارهای بازاریابی بسیار مؤثری هستند که می‌توانند از طریق استفاده از تبلیغات، بسته‌ها، تخفیف‌ها و سایر پیشنهادها فریبنده، به مشتریان شما در خرید محصولات خاص کمک کنند. تعامل فعال با مشتریان، آنها را تشویق می‌کند تا پول بیشتری از آنچه پیش‌بینی می‌کردند خرج کنند و نتیجه شما را بهبود بخشد.

کیوسک تاچ برای کسب و کار شما

کیوسک‌های تاچ هوشمند بازده سرمایه‌گذاری سریع را ارائه می‌دهند:

در نتیجه افزایش فروش شما، کیوسک‌های تاچ هوشمند به‌سرعت بازگشت سرمایه شما را فراهم می‌کنند. با وجود کیوسک‌های صفحه لمسی که می‌توانند فوراً بر درآمد فروش شما تأثیر بگذارند، می‌توانید هزینه اضافه خود را در کمترین زمان پرداخت کنید، به این معنی که مزایای هزینه باقیمانده همه به خزانه کسب‌وکار شما وارد می‌شود.

کیوسک‌های هوشمند به‌روزرسانی‌های ارتباطی بلادرنگ را امکان‌پذیر می‌کنند:

راه‌حل‌های تابلوهای تاچ به شما امکان می‌دهد اطلاعات را در زمان واقعی به‌روز کنید و کانال ارتباطی بین شما و مشتریانتان را بهبود بخشید. اگر یک به‌روزرسانی وضعیت، تغییر دایرکتوری ساختمان، یا فروش فلش دارید که می‌خواهید اعلام کنید، می‌توانید با تجدیدنظر در صفحه‌نمایش از راحتی دفتر خود، به‌سرعت به مخاطبان هدف خود دسترسی پیدا کنید.

مشتریان رضایت فوری از کیوسک تاچ دریافت می‌کنند:

چه از کیوسک دایرکتوری ساختمان برای یافتن مسیرها استفاده کنید و چه از کیوسک تعاملی برای خرید استفاده کنید، مشتریان از این فناوری رضایت فوری دریافت می‌کنند. مردم در آب‌وهوای امروزی از مستقل‌بودن و انجام کارها به‌دلخواه خود لذت می‌برند. با قراردادن کیوسک‌های سلف‌سرویس در داخل یا خارج ساختمان خود، به مشتریان خود اجازه می‌دهید به رضایتی که میل دارند دست یابند و همچنین از صف و زمان انتظار اجتناب می‌کنند.

کیوسک‌های تاچ حریم خصوصی و امنیت مصرف‌کننده را ارتقا می‌دهند:

به‌عنوان محصول جانبی مستقل‌بودن، مصرف‌کننده مدرن نیز برای حریم خصوصی و امنیت خود ارزش قائل است. کیوسک‌های تاچ می‌توانند به مشتریان شما کمک کنند هنگام خرید احساس امنیت بیشتری کنند؛ زیرا می‌توانند این کار را بدون دخالت دیگران در معامله انجام دهند. آنها می‌توانند ضمن استفاده از کالاها و خدمات شرکت شما، حضور خصوصی خود را حفظ کنند و به ایجاد احساس اعتماد در برند شما کمک کنند.

کیوسک‌های تعاملی داده‌هایی را درباره رفتار مشتریان شما جمع‌آوری می‌کنند:

در فضای کسب‌وکار امروز، اطلاعات حیاتی است. با معرفی کیوسک‌ دیجیتال، می‌توانید در مورد رفتارهای مشتریان خود اطلاعات بیشتری کسب کنید، بازخورد دریافت کنید و مدل‌های خود را بر اساس آن تنظیم کنید. کیوسک‌های تاچ داده‌هایی را در مورد اقدامات مشتریان شما جمع‌آوری می‌کنند تا بتوانید روندها و عادت‌ها را تشخیص دهید. دانش این تجزیه‌وتحلیل‌ها به شما امکان می‌دهد تا تجربه خرید را بهبود بخشید، تبلیغات مؤثرتری ارائه دهید، خدمات بهتری ارائه دهید و شما را افزایش دهید.

کیوسک‌های صفحه لمسی به تعمیر و نگهداری بسیار کمی نیاز دارند:

راه‌حل‌های تابلوهای تاچ یک گزینه نسبتاً کلید در دست برای کسب‌وکار شما هستند. پل کیوسک می‌تواند کیوسک‌های تاچ را با تمام نرم‌افزارهای لازم که قبلاً نصب شده است، ارائه دهد. هنگامی که کیوسک‌ها را در سرتاسر ساختمان خود قرار دادید، دیگر لازم نیست به عملکرد آنها فکر کنید.

در انتها…

کیوسک لمسی هوشمند ما در شرکت پل کیوسک همراه با گارانتی و ارائه خدمات پس از فروش در اختیار مصرف‌کنندگان قرار خواهد گرفت.

هر مزیتی در شرایط تجاری فعلی بسیار مهم است. بنابراین با نصب تابلوی تاچ هوشمند در ساختمان یا تأسیسات خود فوراً به رقابت خود دست پیدا کنید. با استفاده از فناوری تعاملی، هزینه‌های خود را کاهش می‌دهید. رضایت کارکنان و مشتریان خود را بهبود می‌بخشید و از همه مهم‌تر درآمد فروش خود را افزایش می‌دهید. امروز یک تماس با پل کیوسک داشته باشید. تا درباره گزینه‌های مختلف کیوسک هوشمند تاچ که برای کمک به رونق تجارت شما در دسترس داریم بیشتر گفت‌وگو کنیم.

مدیر سایت

مدیر سایت

Leave a Replay

خانهسوالاتتماسارتباط با ما