تهران، خیابان توانیر شمالی (بالاتر از بزرگراه همت) پلاک ۲۷، طبقه اول، واحد ۲

شنبه تا پنجشنبه : ۹:۰۰ - ۱۷:۳۰

۰۹۳۸۶۹۰۹۰۱۱ | ۰۲۱-۹۱۰۳۰۹۹۴ پشتیبانی ۲۴/۷

pollkiosk

کاتالوگ دیجیتال هوشمند و موارد مورد مصرف

کاتالوگ دیجیتال هوشمند

چگونگی استفاده از کاتالوگ دیجیتال هوشمند

کاتالوگ دیجیتال هوشمند نمونه ای از کاتالوگ های تبلیغات الکترونیکی است. که با استفاده از فن آوری های مدرن و ترکیبی از طراحی گرافیکی، یک رسانه تبلیغاتی مناسب است. و می تواند درکسب و کارهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد. با استفاده از کاتالوگ دیجیتال هوشمند می توان تحولی اساسی در کسب و کار و فروش بیشتر محصولات و همچنین ارائه خدمات ایجاد کرد. چرا که این ترفند باعث می شود تا ریز ترین جزئیات کسب و کارها که بسیار برای مشتریان اهمیت دارد را نمایش دهد. این تکنولوژی در کسب و کارهای مختلفی که محصولی برای فروش و یا خدمتی برای ارائه دارند بسیار کارآمد است.

امروزه شاهد استفاده ی اکثر کسب و کارها از این وسیله هستیم. زیرا طعم واقعی درآمد های بالا را به کمک این وسیله چشیده اند. و همواره همکاران خود را تشویق به استفاده از آن می کنند.

ما در این مقاله ضمن معرفی و بیان حُسن های این وسیله، و همچنین ذکر تفاوت ها با نمونه های کاغذی، اماکنی که می توانند از کاتالوگ دیجیتال هوشمند پل کیوسک استفاده نمایند را مفصل خواهیم گفت.

کاتالوگ دیجیتال هوشمند پل کیوسک

پل کیوسک با طراحی و تولید انواع محصولات لمسی با ظاهر های متفاوت، در زمینه کاتالوگ دیجیتال هوشمند بسیار توانمند عمل کرده است. محصولات پل کیوسک با دارا بودن سیستم عامل ویندوز و اندروید قابلیت نمایش انواع عکس ها  وویدیو های با کیفیت و همچنین طرح های زیبا و گرافیکی می باشد. همچنین با بکارگیری نمایشگر با کیفیت تصویر 4K تصاویر را با کوچکترین جزئیات نمایش می دهد. کیفیت این نمایشگر ها آنقدری بالا می باشد که مخاطبان محو تصاویر کاتالوگ می شوند. طبیعی است که بهترین چاپ ها روی بهترین کاغذ ها هیچ موقع نمیتوانند با درخشنگی نمایشگر رقابت داشته باشند. از کیفیت صفحه نمایشگر که عبور کنیم، ابعاد آن به اندازه ای است که مخاطب هنگام تماشای آن خود را در کمترین فاصله از سوژه ی واقعی تصور می کند.

از جمله مزایای داشتن تصویر بزرگ می توان به این قضیه اشاره نمود که مشتری می تواند چندین تصویر از نمونه کارهای مختلف را همزمان تماشا کند. این امر تصمیم گیری ایشان را بسیار آسان می کند. و نتیجتاً منجرب به خرید می شود.

نکته ی جذاب دیگر نمایشگر های کاتالوگ دیجیتال هوشمند پل کیوسک قرار گیری تصاویر قبل و بعد از یک فرآیند مانند گریم عروس و یا داماد در سالن های زیبایی مردانه و زنانه هست که در ادامه مفصل توضیح خواهیم داد.

قابلیت لمسی

نمایشگر کاتالوگ دیجیتال هوشمند پل کیوسک کاملاً لمسی می باشد. به همین جهت مراجعین و مخاطبین در کمال آرامش و به راحتی قادر به ورق زدن و مقایسه نمونه کارها و محصولات می باشند. نمایشگر لمسی امکان تاچ همزمان چند نقطه را به مخاطبین می دهد. به این ترتیب به راحتی این امکان را به مخاطب می دهد تا به دلخواه تصاویر را بزرگ و کوچک کنند تا جزئیات را به دقت تماشا نمایند.

ظاهر و طراحی دستگاه

کاتالوگ دیجیتال هوشمند دارای ظاهری بسیار شیک و لوکس هست. که زیبایی محل کسب و کار شما را چندین برابر می نماید. و در دو مدل افقی و عمودی بنا به فضای تخصیص داده و همچنین نوع محصولات و خدمات شما متفاوت می باشد. برای مشاهده انواع این دستگاه جذاب وارد صفحه محصولات شوید و مدل های مختلف را بررسی نمائید.

اماکن مورد استفاده

همانطور که در بالا اشاره شد تمامی کسب و کارها به دنبال تجهیز کاتالوگ دیجیتال هوشمند هستند. امروزه کسب و کارهای خدماتی به خاطر داشتن قابلیت نمایش تصاویر قبل و بعد در کنار هم از این تکنولوژی استفاده می کنند.

  • سالن های زیبایی
  • کلینیک های زیبایی
  • آرایشگاه های مردانه
کاتالوگ دیجیتال هوشمند

کاتالوگ دیجیتال هوشمند تجهیزات آرایشگاه مردانه و زنانه

همانطور که در بالا اشاره شد کاتالوگ دیجیتال هوشمند تصاویر قبل و بعد را به خوبی نمایش می دهد. و در اختیار مشتریان قرار می دهد. اما منظور از قبل و بعد چیست؟ آرایشگاه ها و سالن های زیبایی مردانه خدمات مختلفی ارائه می دهند. اصلاح مو و ریش طبق آخرین مدهای روز، گریم داماد و … . صاحبان آرایشگاه های مردانه تصاویری از مشتریان خود قبل از اصلاح و بعد از اصلاح جدید ترین مدل ها تهیه می کنند. در کاتالوگ دیجیتال هوشمند نمایش می دهند. در چند سال گذشته در آرایشگاه های مردانه مجله های مدل مو وجود داشت. که در آنها تصاویر سوپراستار های خارجی بود. اما آن مجله ها هیچ گاه نمی توانستند ماهر بودن و یا نبودن آن آرایشگر را به اثبات برسانند. چرا که اصلاً فلان بازیگر و یا فوتبالیستی که عکسش درون مجله بود مشتری آن آرایشگاه نبوده است!

مشتری با مشاهده تصاویر قبل و بعد اصلاح و یا گریم می توانند معیار های خود را طبق مهارت های آن آرایشگر که در کاتالوگ دیجیتال هوشمند هست بسنجند. بنابراین این وسیله یکی از اصلی ترین تجهیزات در آرایشگاه های مردانه و زنانه به حساب می آید.

همین قابلیت ها دقیقاً در کسب و کارهایی که تصاویر قبل وبعد پروژه و یا سوژه های قبلی را نمایش می دهند وجود دارند. مانند سالن های زیبایی زنانه، دفاتر معماری، معماران و مهندسینی که در زمینه بازسازی خانه و ویلا فعالیت می کنند. در مقالات بعدی مزایای بیشتر این محصول جذاب در این کسب و کارها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

کاتالوگ دیجیتال هوشمند

تفاوت های کاتالوگ دیجیتال هوشمند با کاغذی

  1. نمونه های کاغذی با قطع درختان به طور جدی به محیط زیست آسیب می زنند. در صورتی که برای کاتالوگ دیجیتال هوشمند یک درخت هم قطع نمی شود.
  2. مدل های کاغذی 10 الی 20 نمونه کار را به مشتری نمایش می دهد. اما پل کیوسک قادر به نمایش هزاران عکس و ویدیو از نمونه کارها را دارد.
  3. ابعاد بزرگ، قابلیت اتصال به اینترنت، مقایشه تصاویر، چیدمان چندین تصویر و… همه از ویژگی های کاتالوگ دیجیتال هوشمند هستند. ولی کاتالوگ کاغذی هیچ یک از موارد ذکر شده را ندارد.

قیمت کاتالوگ دیجیتال هوشمند

این نمونه از محصولات در طرح های مختلفی طراحی و تولید می شوند. ظاهر دستگاه مطابق با محتوای شما گوناگون است. برخی از فروشگاه ها و شرکت ها با توجه به محتوای خود از مدل های افقی این دستگاه استفاده می کنند. و برخی دیگر بنابر کاربری مورد نظر خود از نمونه های عمودی و ایستاده خریداری می کنند. همچنین فاکتورهایی همچون ابعاد و اندازه های آن و سیستم پردازنده استفاده شده، در قیمت کاتالوگ دیجیتال هوشمند تاثیر دارند.

در کلام آخر باید به این نکته اشاره کرد که همواره کسب و کارها برای فروش بیشتر و کسب درآمد های بالا به دنبال روش های نوین مطابق با آخرین تکنولوژی های روز دنیا هستند. ما در این مقاله قصد داشتیم ضمن معرفی کاربرد های فراوان استفاده ازاین تکنولوژی، روند افزایش درآمد های بالا را توضیح داده باشیم. پس همین الان دست به کار شوید.

مدیر سایت

مدیر سایت

Leave a Replay