تهران، خیابان توانیر شمالی (بالاتر از بزرگراه همت) پلاک 27، طبقه اول، واحد 2

شنبه تا پنجشنبه : 9:00 - 17:30

09386909011 | 021-91030994 پشتیبانی 24/7

pollkiosk

تجهیز کیوسک افقی در شرکت معماری

کیوسک افقی

چرا در ساختمان سازی از کیوسک افقی استفاده کنیم؟

در حال حاضر صنعت ساختمان سازی در ایران بسیار پیشرفته می باشد. و روز به روز در حال ارتقای سطح خود می باشد. چرا که پیشرفت تکنولوژی در این صنعت وارد شده. اما فروش ساختمان از روش های قدیمی و سنتی پیروی می کند. پس بهتر است که صنعتی که با تکنولوژی های روز دنیا جلو می رود را با تکنولوژی به فروش رساند. یکی از روش های مناسب فروش ساختمان با تکنولوژی، استفاده از کیوسک افقی پل کیوسک می باشد. که به مختصر مزیت های کیوسک افقی را خدمت شما توضیح داده می شود.

کیوسک افقی در چه شاخه هایی از صنعت ساختمان استفاده می شود؟

تمامی شاخه های مرتبط با صنعت ساختمان جهت ایجاد تمایز در معرفی و ارائه  پروژه و خدمات خود می توانند از دستگاه های پل کیوسک  استفاده کنند، از جمله:

  • دفاتر معماری
  • شرکت های مهندسین مشاور
  • دفاتر فروش و پیش فروش ساختمان
  • دفاتر معماری داخلی
  • دفاتر مشاورین املاک
  • شرکت های فروش مصالح ساختمانی
  • شرکت های بازسازی ساختمان
  • شرکت های ساخت ویلا

سرمایه گذاری مطمئن

فرض کنید می خواهید در پروژه ی ساختمانی سرمایه گزاری کنید که در ابتدایی ترین مرحله ی ساخت می باشد. وقتی که وارد دفتر فروش این پروژه می شوید و عکس هایی از آینده ساختمان خود را درکیوسک افقی پل کیوسک مشاهده می کنید. همچنین می توانید با لمس کردن کیوسک به جاهای مختلف این ساختمان بروید و طراحی های آن را مشاهده کنید. و حتی نظر خود را ارائه دهید. همچنین عکس های هوایی آن ساختمان جهت مشاهده چشم انداز و عکسهایی از طراحی های لابی، استخر، نما، بام و … را مشاهده کنید. و از همه مهمتر نمایش پلان ها و نقشه های واحد مسکونی، تجاری و یا اداری می باشد. علاوه بر آن فرم های پیشنویس قرارداد سرمایه گذاری را می توان مشاهده کرده و نوع قرارداد را انتخاب نمایید.

مشاهده جزییات دقیق بازسازی ساختمان با کیوسک افقی

امروزه بازار بازسازی ملک های قدیم و تبدیل آن به یک ملک لوکس هم بسیار داغ می باشد. در اینجا هم کیوسک افقی پل کیوسک کارایی دارد و به کمک دفاتر معماری و مخاطبین آن می آید. با نمایش دادن عکسهایی از قبل و بعد بازسازی علی الخصوص در کنار هم در کیوسک افقی حس تغییر ایجاد شده در ساختمان را در مراجعه کنندگان دفاتر معماری ایجاد کرده. بنابراین به روند منعقد شدن قرارداد سهولت می بخشد. همچنین نمایش دادن عکسهایی از قبل و بعد بازسازی علی الخصوص در کنار هم در این دستگاه حس تغییر در مراجعه کنندگان دفاتر معماری ایجاد شده است. بنابراین به منعقد شدن قرارداد سهولت می بخشد.

تجهیز کیوسک افقی در شرکت های فعال در حوزه دکوراسیون داخلی و معاری

شرکتهای دکوراسیون و طراحی داخلی می توانند با تجهیز کردن دفتر خود به این تکلونوژی روز دنیا، این فرصت را به مراجعین خود دهند تا علاوه بر پرزنت و معرفی پروژه های در حال اجرای خود، رزمه ی کاری و فعالیت های سابق و یا حتی آینده مجموعه خود را به مراجعین نمایش داده. و همچنین با نمایش تصاویر و فیلم های پروژه های مذکور، این امکان را برای مشتریان فراهم سازد تا آنها با شناخت بهتری از روند کاری شرکت اطلاع پیدا کنند. و توان مقایسه و مشاهده پروژه های قبلی و فعلی را بدست بیاورند.

بله به همین راحتی می توان با کمک کیوسک افقی یک فروشنده خوب در صنعت ساختمان باشیم. چرا که صنعت معاری نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا با علم روز دنیا به صورت کاملا مدرن و هوشمند پیش می رود. و در این فروش این صنعت حتما باید از علم روز دنیا کمک گرفت.

شرکت های مهندسین مشاور چه فعالیت هایی انجام می دهند؟

در واقع شرکت های مهندسین مشاور، همراهی برای پروژه های شما می باشد. در جهان امروز که تمامی کسب و کارها در صنایع گوناگون با استفاده از ابزار ها و الگوهای گوناگونی در تلاش برای رسیدن به موفقیت می باشند. با یکدیگر به رقابت می پردازند. مشاورین صنعت ساختمان در شرکت های مهندسین مشاور ساختمان به شما کمک می کند تا موفقیت پروژه شما به بهترین نحو ممکن انجام شود. این شرکت علاوه بر توسعه پروژه های ساختمانی موجب توسعه خود نیز می شوند. چرا که در این امر باید عملکرد خود را مورد ارزیابی قرار دهند. کیوسک افقی در این امر به کمک این شرکت ها می آید و تمامی فایل های cad,revit,3Dmax و… را به نمایش گذاشته. و به مخاطبین خود به اشتراک بگذارد وهمچنین بصورت لمسی پروژه های مختلفی را به مراجعین خود ارائه دهند.

مشاورین املاک و کیوسک افقی

کیوسک افقی نیز برای مشاورین املاک هم بسیار فایده دارد. چرا که با استفاده از این تکنولوژی می توانند بدون بازدید حضوری از ساختمان، صدها مورد و آپارتمان را بصورت کامل و جامع در کمترین زمان ممکن به مشتری نشان دهند. همچنین با دسته بندی املاک به اداری، تجاری، مسکونی، ویلایی و … خواسته ی مشتریان را دراسرع وقت برآورده سازید و مستقیم به بازدید مجازی از ملک مورد نظر هدایت نمائید. علاوه بر بازدید داخلی ملک میتوان با استفاده از سرویس های نقشه شهری مانند google map موقعیت جغرافیایی ساختمان را به نمایش گذاسته و راه های دسترسی به سایر خیابان ها و بزرگراه های اطراف را مورد بررسی قرار داد.

همچنین شرکت های فعال در ساخت مراکز تجاری و تفریحی به کمک کیوسک تبلیغاتی پل کیوسک می توانند واحد های تجاری و اداری مجموعه خود را به آسانی پیش فروش کنند. زیرا همانطور که اشاره شد با نمایش عکس و طرح ها به راحتی می توانند آینده پروژه به سرمایه گذاران نمایش دهند.

بررسی رفتار پرسنل با کیوسک افقی

در شرکت های بزرگ ساختمانی و سرمایه گذاری با تعداد صدها کارمند، نظرسنجی رفتار و برخورد پرسنل هنگام عقد قرارداد بسیار مهم می باشد. این فرآیند در شرکتهای بزرگ و سازمان های بزرگ توسط کیوسک نظرسنجی پل کیوسک به بهترین نحو انجام می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش کیوسک افقی وارد صفحه محصولات پل کیوسک شوید.

مدیر سایت

مدیر سایت

Leave a Replay

خانهسوالاتتماسارتباط با ما