تهران، خیابان توانیر شمالی (بالاتر از بزرگراه همت) پلاک 27، طبقه اول، واحد 2

شنبه تا پنجشنبه : 9:00 - 17:30

09386909011 | 021-91030994 پشتیبانی 24/7

pollkiosk

انواع کیوسک تعاملی

انواع کیوسک تعاملی

کیوسک تعامل چیست و به چند دسته تقسیم می شوند؟

کیوسک تعاملی وسیله ای برای برقراری ارتباط بین سازمان و مراجعه کننده می باشد. در واقع کیوسک تعاملی از قسمت های مختف تشکیل شده است که بطور مفصل در مقاله نکات مهم در خرید استند بیان شده است. کیوسک تعاملی بنا به کاربرد و سیستم عامل به انواع مختلفی دسته بندی می شوند که عبارتند از:

مزیت انواع کیوسک تعاملی

امروزه بسیاری از مردم ترجیح می دهند از کیوسک های تعاملی به جای برخورد با کارکنان یک مجموعه و یا یک فروشگاه استفاده کنند. چرا که انواع کیوسک تعاملی انواع عکس و فیلم از اطلاعات مورد نیاز را ارائه می دهند. و در واقع به این معنی است که مردم مجبور نیستند با نمایندگان آن فروشگاه و یا سازمان و یا سایر پرسنل صحبت کنند. کیوسک تعاملی رستورانی به مراجعین کمک می کند تا در صف های طولانی  منتظر نمانند. به همین سبب از اتلاف وقت جلوگیری می‌شود. کیوسک پرداختی در هایپر مارکت‌ها و فروشگاه‌های دیگر هم از صفوف طولانی جلوگیری می نماید. چرا که به مشتریان اجازه می‌دهند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن فعالیت خود را انجام دهند. سرعت بخشیدن به خدمات مشتری باعث شده است که بسیاری از مشتریان از فروشگاه‌هایی که از انواع کیوسک تعاملی استفاده می نمایند مراجعه و خرید کنند.

نظر سنجی با انواع کیوسک تعاملی

در مراکز ارائه خدمات و یا فروش محصول، نحوه عملکرد پرسنل آن مجموعه دلیل بازگشت و مراجعه مجدد مشتریان می باشد. تنها راه ارتباط مدیران و صاحبان مشاغل با مشتریان نظرسنجی می باشد. اما همیشه شاهد کم لطفی مشتریان به نظرسنجی در اماکن مختلف بوده ایم. ولی کیوسک تعاملی نظرسنجی به دلیل جذاب بودن و همچنین سهولت این امر باعث شده است تا فرآیند نظرسنجی صورت پذیرد.

جلسه ی مدرن با میز تاچ

تمام اتفاقات مثبت و انعقاد قرارداد های عظیمِ شرکتها، در جلسات و اتاق جلسات به وقوع می پیوندد. استفاده از انواع کیوسک تعاملی پل کیوسک بهترین اتفاقات را به همراه دارد. کیوسک لمسی وسیله ای برای سرعت بخشیدن به روند جلسه می باشد. چرا که با صفحه بزرگ و لمسی، تمام اطلاعات جلسه بصورت واضح در دید شرکت کنندگان قرار می گیرد. علاوه بر مورد فوق میز لمسی به لوکس کردن محیط جلسه با قرار گیر در وسط میز کنفرانس و یا نصب بر روی دیوار بعنوان تخته هوشمند نیز کمک می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش انواع کیوسک تعاملی وارد صفحه محصولات پل کیوسک شوید.

مدیر سایت

مدیر سایت

Leave a Replay

خانهسوالاتتماسارتباط با ما