تهران، خیابان توانیر شمالی (بالاتر از بزرگراه همت) پلاک 27، طبقه اول، واحد 2

شنبه تا پنجشنبه : 9:00 - 17:30

09386909011 | 021-91030994 پشتیبانی 24/7

pollkiosk
کیوسک هوشمند

عواملی که در خرید کیوسک هوشمند باید توجه کنیم

تصور کنید قصد دارید از یک دستگاه کیوسک هوشمند در مجموعه خود استفاده کنید. اولین نکته ای که به ذهن شما می رسد خرید از یک مجموعه معتبر و متخصص در این امر است. در مرحله بعد کیفیت قطعات و اطمینان از عملکرد و طول عمر و گارانتی کیوسک هوشمند ذهن شما را درگیر خود می سازد.

اولویت سوم به احتمال زیاد ظاهر زیبا و تناسب دستگاه با محیطی که قصد دارید آن را در آنجا قرار دهید است. و در نهایت قیمت محصول و زمان تحویل است که خاطر شما را به خود مشغول می سازد.سعی خواهید کرد با مقایسه بین تولید کنندگان در این زمینه، دستگاه را با مناسبترین قیمت تهیه کنید.

قطعا بهترین اتفاق یافتن معتبرترین تولید کننده می باشد. کیوسک هوشمند را با کیفیت و زیبا را در کوتاه ترین زمان و با مناسبترین قیمت به شما عرضه کند. پل کیوسک با بررسی و توجه و برنامه ریزی برای همه این موارد، تمرکز بر روی ایجاد زنجیره ارزشی پایدار برای رضایت مشتریان را محور فعالیت های خود قرار داده است.

چرا پل کیوسک؟

  • تجربه 10 ساله در تولید انواع کیوسک هوشمند
  • بکارگیری نیروهای متخصص و با تجربه
  • گارانتی تعویض قطعات و خدمات پس از فروش گسترده
  • استفاده از قطعات با کیفیت و با طول عمر بالا در تولید
  • طراحی زیبا و با دوام
  • کنترل قیمت کیوسک هوشمند با مدیریت دقیق هزینه ها

همه و همه این موارد ذکر شده برای ایجاد زنجیره ارزشی پایدار برای رضایت شما می باشد. تا تجربه ای موفق در خرید کیوسک هوشمند داشته باشید.

استفاده از نیروهای متخصص

پل کیوسک با بکارگیری نیروهای زبده و کارآزموده در حوزه های طراحی کیوسک هوشمند، الکترونیک، ساخت، سعی دارد بهترین تولیدات را در این حوزه به مشتریان عرضه کند. همانطور که اشاره شد پل کیوسک 10 سال در زمینه فعالیت می کند.

نیروهای این مجموعه دقت و ظرافت بالایی در تولید محصولات دارند. این نیرو ها هم در زمینه طراحی و هم در قسمت تولید این محصول تخصص بالایی دارند.

کیفیت قطعات

واحد بازرگانی پل کیوسک با همکاری واحد فنی اقدام به واردات مستقیم قطعات حساس اصلی کیوسک هوشمند نموده است. قطعات مورد استفاده از تولیدکنندگان معتبر تهیه می شود. که این امر علاوه بر نظارت مداوم روی کیفیت قطعات، هزینه های تولید را کاهش می دهد. در نتیجه قیمت محصولات را به حداقل ممکن می رساند.

طراحی کیوسک هوشمند

در واحد طراحی پل کیوسک، کارشناسان ما سعی دارند تا زیباترین و متناسب ترین طراحی دستگاه را بر اساس سلیقه و نیازمندی مشتریان و در رنگهای مورد نظر ایشان ارائه نمایند.

قیمت کیوسک هوشمند

با توجه به افزایش قیمت ارز و افزایش هزینه های تولید، قیمت محصول تبدیل یکی از اصلی ترین دغدغه های مشتریان ما شده است. ما در پل کیوسک، با بررسی و تحلیل عوامل موثر در قیمت دستگاه و بهینه سازی آنها، موفق شده ایم قیمت را علیرغم نوسانات اقتصادی موجود پایین تر از سایر رقبا حفظ کنیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش کیوسک هوشمند وارد صفحه محصولات پل کیوسک شوید.

مدیر سایت

مدیر سایت

Leave a Replay

خانهسوالاتتماسارتباط با ما