تهران، خیابان توانیر شمالی (بالاتر از بزرگراه همت) پلاک 27، طبقه اول، واحد 2

شنبه تا پنجشنبه : 9:00 - 17:30

09386909011 | 021-91030994 پشتیبانی 24/7

pollkiosk

چرا در ادارات از استند دیجیتال هوشمند استفاده کنیم؟

استند دیجیتال هوشمند

میز خدمت الکترونیکی چیست؟

در واقع میز خدمت الکترونیکی وسیله ای برای برقراری ارتباط بین سازمان و مراجعه کننده می باشد و همه ادارات دولتی و سازمان ها برای بهبود در روند کاری خود از میز خدمت الکترونیکی استفاده می کنند. شرکت poll kiosk با تولید میز لمسی و استند دیجیتال هوشمند و کیوسک لمسی توانسته است نیاز ادارات دولتی و سازمان های خصوصی را برآورده سازد. در واقع با استفاده از کیوسک لمسی poll kiosk بعنوان میز خدمت اکترونیکی، نیاز ادارات برطرف شده است.

استند دیجیتال هوشمند در ادارات دولتی چه کاربرد هایی دارد؟

استند دیجیتال هوشمند پل کیوسک در مکان های مختلف کاربردهای فراوانی دارند که در سایر مقالات به آنها اشاره شده است. حالا چند کاربرد مهم از هزاران کاربرد نمایشگر لمسی poll kiosk را اشاره می کنیم:

  • ارائه خدمات مشاوره
  • نمایش راهنمای طبقات
  • معرفی اتاق ها و ارائه خدمات هرکدام
  • نمایش فرم ها و اطلاعیه های جدید
  • استفاده بعنوان بنر تبریک و تسلیت
  • ارائه فرم های نظر سنجی بوسیله کیوسک لمسی نظرسنجی
  • پرداخت قبوض مانند قبض مالیات به کمک کیوسک خدماتی
  • نمایش اطلاعات مربوط به نحوه اخذ مجوز های آن سازمان
  • اطلاع از طرح و ها و پروژه های آینده سازمان
  • سیستم های نوبت دهی

 در ابتدا ممکن است این سوال برای مدیران پیش بیاید که قیمت کیوسک لمسی چقدر می باشد؟ آیا خرید و تهیه این دستگاه برای مجموعه و سازمان صرفه اقتصادی دارد یا خیر؟ حتی ممکن است که به ذهنشان اجاره کیوسک لمسی خطور کند. اما ما در این مقاله قصد داریم بگوییم که استند دیجیتال هوشمند چه کاربرد هایی برای مجموعه شما دارد که بسیار ارزشمند است.

استند دیجیتال هوشمند جایگزین بنر های چاپی

همانطور که در بالا اشاره شد کاربرد بسیار فراوان استند دیجیتال هوشمند و کیوسک تبلیغاتی پل کیوسک در سازمان ها، ادارات و هلدینگ ها نمایش بنر ها و پوستر های تبریک و تسلیت می باشد که این امر بسیار به صرفه تر از تهیه و نصب تلویزیون های شهری و حتی پارچه های چاپی می باشد.

ادارات، شرکت ها و سازمانهای خصوصی و دولتی با استفاده از استند دیجیتال هوشمند پل کیوسک قادر به ارائه خدماتی منحصر به فرد به مخاطبین خود می باشند. از جمله این خدمات می توان به ایجاد نظرسنجی عملکرد کارکنان آن مجموعه اشاره کرد. شرکت poll kiosk بصورت تخصصی در این امر قدم برداشته و با تولید کیوسکی مختص نظرسنجی با نام کیوسک لمسی نظرسنجی این فعالیت را انجام می دهد.

همچنین اداراتی همچون اداره مالیات، شهرداری و … که قبوضی را برای مردم صادر می نمایند می توانند به کمک کیوسک لمسی خدماتی پل کیوسک این قبض ها را پرداخت نموده.

از دیگر کاربردهای استند دیجیتال پل کیوسک نوبت دهی به مراجعین سازمان جهت ایجاد نظم در هلدینگ می باشد. بنابراین سرعت پیشرفت در روند اجرایی افزایش خواهد یافت.

نمایش راهنمای طبقات (digital signage)

دیجیتال ساینیج یا همان تابلو راهنمای هوشمند کاربردی از استند دیجیتال هوشمند پل کیوسک می باشد که در ساختمان های مختلف همچون ادارات و سازمانهای دولتی و یا خصوصی می باشد که مراجعین و مخاطبین از سردرگمی و شلوغی نجات می دهد. به این صورت که با قرار دادن این دستگاه در ورودی ساختمان و قرار دادن اطلاعات طبقات مختلف از جمله شماره اتاق ها و کاربری آنها و نشان دادن اتاق مدیریت و معاونت و… می باشد.

اجرای سایت سازمان توسط استند دیجیتال هوشمند poll kiosk

همانطور که میدانید استند دیجیتال هوشمند پل کیوسک از سیستم عامل ویندوز و اندوید پشتیبانی می کند. بنابراین به راحتی می توان سایت یک مجموعه را اجرا کرد. همچنین لمسی بودن دستگاه های poll kiosk تجربه ای تکرار نشدنی را در کنار کار کردن بسیار آسان را در اختیار مراجعه کنندگان سازمان قرار می دهد. با این کار میتوانید به آسانی سایت مجموعه را به مردم معرفی نموده و مراجعین را از بخش های مختلف سایت مطلع سازد.

اطلاع از طرح و ها و پروژه های آینده سازمان با میز خدمت الکترونیکی

مدیران هلدینگ ها، ادارات و سازمان ها همواره به دنبال ارائه طرح های به روز و ایجاد فعالیت های جدید و یا احداث پروژه جدید و سرمایه گزاری های جدید برای سازمان خود هستند. معمولا به دلیل تبلیغات بی تاثیر این طرح ها از چشم مردم و سرمایه گذاران پنهان می ماند. مدیران با تجهیز شرکت خود به استند تعاملی پل کیوسک به راحتی و آسانی می توانند طرح ها و پروژه های خود را به دید عموم گزاشته و سرمایه گذاران را ترغیب به سرمایه گذاری در آن هلدینگ شوند.

در کلام آخر باید به این نکته توجه کرد که امروزه تکنولوژی در تمام نقاط زندگی به سهولت در امور کمک می کند. همانطور که در این مقاله به نکات مثبت استفاده از تکنولوژی در اداراتی که مراجعین زیادی دارند، امیدواریم که تمام سازمان ها و ادارات، استفاده از تکنولوژی های روز دنیا برای بهبود روند کاری و سرعت بخشیدن به امور را اولویت خود قرار دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش استند دیجیتال هوشمند وارد صفحه محصولات پل کیوسک شوید.

مدیر سایت

مدیر سایت

Leave a Replay

خانهسوالاتتماسارتباط با ما