تهران، خیابان توانیر شمالی (بالاتر از بزرگراه همت) پلاک 27، طبقه اول، واحد 2

شنبه تا پنجشنبه : 9:00 - 17:30

09386909011 | 021-91030994 پشتیبانی 24/7

pollkiosk

مزایای استند لمسی نمایشگاهی

استند لمسی نمایشگاهی

اهمیت شرکت در نمایشگاه

نمایشگاهها از مهمترین و مؤثرترین ابزارهای بازاریابی در دنیای امروز کسب و کار محسوب می شوند. علیرغم وجود روشها و متدهای جدید بازاریابی، وعلیرغم وجود هزینه های بالای حضور در نمایشگاه، یکی از روشهایی که همچنان مد نظر شرکتهای بزرگ دنیاست حضور در نمایشگاه است. یکی از عوامل موفقیت در نمایشگاه و پرزنت مجموعه و شرکت استفاده از استند لمسی نمایشگاهی پل کیوسک است. که در ادامه مفصل به این موضوع پرداخته ایم.

یکی از بزرگترین مزایای نمایشگاهها حضور مشتریان صنایع مختلف درهنگام بازدید از نمایشگاه است. از دیگر مزایای شرکت در نمایشگاهها ، علاوه بر بدست آوردن مشتریان جدید و حفظ بازار و مشتریان قبلی ، کسب آخرین اخبار و اطلاعات محصولات مشابه سایر صنایع از قبیل ، کیفیت ، تنوع ، قیمت و … که توسط رقبا عرضه شده است ، می باشد. به عبارت دیگر بهترین محل تبادل دانش و اطلاعات و تکنولوژی محسوب می گردد. پس بنابراین بهتر با استفاده از استند لمسی نمایشگاهی از این فرصت چند روزه شرکت در نمایشگاه بهترین بهره وری را داشته باشیم.

تاثیر استند لمسی نمایشگاهی در معرفی محصول و خدمات

فرض کنید در یک دوره کوتاه نمایشگاهی قصد شرکت دارید. در مرحله اول باید فضای محیطی غرفه را برای صنعت خود در نظر بگیرید. امروزه به دلیل شرکت صنایع و سازمان های خیلی زیادی در نمایشگاه محیط غرفه ها بسیار کوچک می باشد. بنابراین نمیتوانید از فضای زیادی برای پرزنت و معرفی محصولات و خدمات ندارید. بنابراین باید از انواع استند لمسی نمایشگاهی استفاده نمایید. تا محصولات و کاتالوگ های مختلف و همچنین نمونه کارها و فعالیت های اجرا شده را نمایش دهید.

بازدید مجازی غرفه

امروزه به دلیل علاقه مردم و مخاطبین به صنایع و مطلع شدن آنها از شرکت ها و تولید کنندگان مختلف، بازدید کنندگان زیادی به نمایشگاه مراجعه می کنند. و طبیعتا مجموعه ای در این امر موفق خواهد بود که مخاطبین بیشتری را به سمت غرفه خود هدایت و از محتویات خود مطلع سازد. استند لمسی نمایشگاهی به دلیل تعاملی بودن و مخاطب پسند بودن، مراجعین بیشتری را به سمت غرفه می آورد. چرا که به دلیل بزرگ بودن صفحه نمایش و همچنین جذاب بودن نمایشگر لمسی افرادی که فاصله زیادی نسبت به غرفه دارند را جذب می کند.

غرفه داران با نمایش و ارائه فعالیت های مجموعه با این محصول پل کیوسک در کمترین زمان ممکن کل غرفه را در معرض بازدید بازدید کنندگان می رسانند. در نتیجه مشتریان بیشتری را جذب می کنند.

تبدیل بازدید کننده به مشتری با استند لمسی نمایشگاهی

در طول  دوره نمایشگاهی تعداد زیادی تولید کننده در نمایشگاه شرکت می کنند و قصد همه آنها جذب مشتری می باشد. به همین جهت غرفه داران اطلاعات تماسی از جمله شماره همراه بازدید کنندگان برای ارسال پیامک و یا نشانی ایمیل آنها برای ارسال کاتالوگ دریافت می نمایند. استند لمسی نمایشگاهی به شما کمک می کند تا این فرآیند به سریع ترین شکل ممکن صورت پذیرد. چرا که با توجه به سیستم عامل اندورید و یا ویندوز که روی این دستگاه وجود دارد، نرم افزار های مدیریت مشتری (crm) روی استند لمسی نمایشگاهی نصب می گردد. بازدید کنندگان بدون حضور مسئولین غرفه شماره و یا نشانی ایمیل خود را در سامانه آن شرکت جهت مطلع شدن از لیست های قیمت و یا کاتالوگ ها ثبت می نمایند. قابل ذکر می باشد که این امر توسط دستگاه نظرسنجی نیز میسرمی باشد.

رونمایی از وبسایت و یا اپلیکشن با استند لمسی نمایشگاهی

یکی از ملزومات اکثر کسب و کارها سایت و یا اپلیکشن آن مجموعه می باشد. و بزرگترین دغدغه ی مدیران نمایش آن به مخاطبین می باشد. و همچنین طرز استفاده آن ها یکی از مهمترین بخش ها می باشد. استند لمسی نمایشگاهی پل کیوسک با پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز و اندروید به کمک صاحبان مشاغل می آید. همانطور که گفته شد با توجه به سیستم عامل استند نمایشگاهی قابلیت اجرای تمامی نرم افزار ها و اپلیکیشن های اندرویدی می باشد. در ضمن با توجه به بدنه استند لمسی و ظاهر شبیه به گوشی موبایل، حس معرفی اپلیکیشن در محیط واقعی موبایل را در بازدید کننده را ایجاد می نماید.

در کلام آخر باید عرض گردد که کیوسک نمایشگاهی pollkiosk علاوه در نمایشگاه ها، در همایش ها،سمینارها و اجلاسها بسیار کاربرد دارند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش وارد صفحه محصولات پل کیوسک شوید.

مدیر سایت

مدیر سایت

Leave a Replay

خانهسوالاتتماسارتباط با ما