تهران، خیابان توانیر شمالی (بالاتر از بزرگراه همت) پلاک 27، طبقه اول، واحد 2

شنبه تا پنجشنبه : 9:00 - 17:30

09386909011 | 021-91030994 پشتیبانی 24/7

pollkiosk

بررسی و کاربرد میز تاچ

کاربرد میز تاچ

کاربرد میز تاچ چیست؟

در میان محصولات پل کیوسک، میز تاچ از جمله موارد پرکاربرد محسوب می شود. و قصد داریم ضمن معرفی اجمالی این محصول، از کاربرد میز تاچ توضیح دهیم. تفاوت اصلی این دستگاه با سایر انواع استند لمسی، حالت میزی شکل آن است. در واقع نمایشگر به شکل خوابیده و با کمی زاویه مقابل کاربر قرار می گیرد. این خصوصیت اجازه قرارگرفتن دو یا چند کاربر به صورت همزمان در مقابل دستگاه را در اختیار قرار می دهد.

اما کاربرد انحصاری این کیوسک به اینجا ختم نمی شود. این دستگاه را می توان دقیقا به شکل یک میز تولید کرد. در واقع تبدیل شدن به یک میز می تواند کسانی را که در کنار میز بر روی صندلی نشسته اند یا ایستاده اند را تبدیل به کاربر محتوای شما کند.

این محصول با کاربرد های خود باعث می شود محصولات یا خدمات خود را به مشتریان معرفی کنید و با آخرین فناوری ارائه فروش تغییر دهید. ارائه تصاویر به یاد ماندنی با این محصول آسان می شود. و به عنوان یک پلتفرم عالی برای تحت تاثیر قرار دادن مشتریان و داشتن عملکردی بهتر از رقبا در تعامل با مشتری عمل می کند.

سیستم عامل دستگاه در کاربرد میز تاچ

با استفاده از سیستم عامل های یکپارچه ویندوز یا اندروید، سهولت استفاده دراین محصول پل کیوسک پیش بینی شده است. انتخاب سیستم عامل با توجه به کاربرد میز تاچ در محل قرار گیری بستگی دارد. شما می توانید به سادگی محتوا را به دستگاه منتقل کنید. ارائه ها، پیشنهادات و موارد دیگر را مستقیماً بدون دردسر روی این دستگاه بارگیری کنید. مانند یک رایانه رومیزی استاندارد با محتوای خود تعامل داشته باشید.

این محصول به شما این امکان را می دهد که از محدودیت های رایانه های رومیزی دور شوید. و به تیم خود انگیزه جدیدی برای تولید ایده های تازه با ادغام یک دستگاه در محل کار بدهید. با تکیه بر این کاربرد میز تاچ، می‌توانید محیطی دلپذیرتر برای ایده‌های جدید ارائه دهید. و نیروی کار خود را تشویق کنید تا در یک مکان با هم متحد شوند. و از کار فردی برای ایجاد یک تلاش جمعی واحد که می‌تواند در میان تیم به اشتراک گذاشته شود، فراتر بروید.

امکانات دستگاه

این دستگاه با استفاده از فناوری 10 نقطه لمسی پاسخگوترین و حساس ترین سطح را برای برنامه های کاربردی 24 ساعته ارائه می دهد. و به شما امکان می دهد با حداکثر 10 نفر رویکردی مشترک برای آموزش، فروش یا سفارش داشته باشید.

با وجود محصولات استاندارد پل کیوسک در محدوده میز لمسی، امکان تولید سفارشی میز وجود دارد. که این امر به کاربرد میز تاچ افزایش می دهد.  تا نیازهای خاص مشتری را برآورده کنیم. ما همیشه به دنبال کاربرد های جدید و هیجان انگیز از فناوری هستیم. و با مشتریان خود کار می کنیم تا ببینیم چگونه می توانیم محصولات خود را مطابق با نیازهای شما تطبیق دهیم. ویژگی‌هایی که قبلاً در پروژه‌های این دستگاه سفارشی دیده‌ایم شامل میز پرزنت پروژه ها، میز مانور و توضیح تاکتیک ورزشی و از این قبیل است.

این دستگاه همچنین با طیف وسیعی از نرم‌افزارهای طراحی ویژه میز سازگار هستند. که می‌توان از آنها استفاده کرد. و در عین حال دسترسی به عملکردها و تنظیمات کلیدی رایانه شخصی را محدود کرد. پل کیوسک با مشتریان مختلفی در طیف وسیعی از بخش‌های بازار، از جمله طراحان، معماران، برنامه ریزان محیطی، بازرگانان و خرده فروشان، کار می‌کند.نرم افزار های مختلف کاربرد میز تاچ در ابعاد مختلف را افزایش می دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش میز لمسی وارد صفحه محصولات پل کیوسک شوید.

مدیر سایت

مدیر سایت

Leave a Replay

خانهسوالاتتماسارتباط با ما