تهران، خیابان توانیر شمالی (بالاتر از بزرگراه همت) پلاک 27، طبقه اول، واحد 2

شنبه تا پنجشنبه : 9:00 - 17:30

09386909011 | 021-91030994 پشتیبانی 24/7

pollkiosk

کاربرد استند لمسی در کلینیک های زیبایی و لاغری

کاربرد استند لمسی

استند لمسی چیست و کاربرد آن در یک کلینیک زیبایی و جراحی پلاستیک چیست؟

در ابتدا باید به این نکته اشاره کرد که محصولات لمسی و تعاملی در دنیا به نام های گوناگونی شناخته شده اند. که یکی از آنها استند لمسی می باشد. امروز میخواهیم تاثیر این تکنولوژی در کلینیک های زیبایی و کاربرد استند لمسی در این کلینیک ها را بررسی کنیم. و بگوییم که چه مشکلاتی را در این مجموعه ها به عنوان یک دستیار و مشاور حرفه ای برطرف می سازد.

استند لمسی وسیله ای برای ایجاد تمایز در کلینیک های زیبایی و لاغری

روزانه در سراسر جهان به خصوص در ایران شاهد پیشرفت های چشمگیری در علم جراحی پلاستیک و جراحی های زیبایی هستیم. این روند پیشرفت ادامه دار می باشد بطوری که در طول روز صدها نفر به این مراکز مراجعه می کنند. طبق آمار، کلینیکی در جذب مخاطب موفق تر است که بتواند بهترین مشاوره را در اختیارمراجعین خود قرار دهد. پل کیوسک با تولید استند لمسی و کیوسک لمسی، پیشرفت در کلینیک های زیبایی را دو چندان کرده است. چرا که بعنوان دستیار پزشک به کمک می آید. در حال حاضر تعداد زیادی از کلینیک های زیبایی برای بهبود در روند مجموعه خود از استند لمسی پل کیوسک استفاده می کنند.

در اینجا قسمت کوچکی از کاربرد های بیشمار استند لمسی پل کیوسک در این مجموعه ها را بیان می کنیم و به اختصار به توضیح آن می پردازیم:

  • نمایش لیست خدمات مجموعه شما طبق دسته بندی کامل به جهت کاهش سردرگمی مخاطبین
  • نمایش صدها عکس هم زمان در یک صفحه از نمونه کارهای کلینیک
  • نمایش تصاویر قبل و بعد عمل در کنار هم
  • اجرای سایت و یا اپلیکیشن مجموعه
  • ثبت اطلاعات مشتریان با استفاده از نرم افزار های مدیریت ارطبات با مشتریان (CRM)
  • اطلاع از سایر شعب کلینیک
  • پرداخت هزینه های انجام شده با استفاده از کیوسک لمسی خدماتی پل کیوسک
  • ارائه فرم های نظر سنجی با کمک کیوسک نظرسنجی پل کیوسک

چه فعالیت هایی در کلینیک های زیبایی صورت می گیرد؟

در کلینیک های زیبایی و حتی درمانی فعالیت های گوناگونی بنا به شرایط مختلف صورت می گیرد. ممکن است که این خدمات در مراکز مختلف باهم فرق داشته باشند. مثلا در یک کلینیک فقط خدمات مشاوره ارائه می گردد. ولی ممکن است در یک کلنیک دیگر عمل های جراحی پلاستیک هم صورت پذیرد. استند لمسی پل کیوسک با نمایش خدماتی که در مرکز شما صورت میگیرد به صورت دسته بندی کامل و جامع مخاطبین را از سردگمی نجات می دهد. و مخاطب را مستقیم به هدف خود از مراجعه به کلینیک متصل می کند. این امر نه تنها در کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد. بلکه استند لمسی این کاربرد ها را در کلینیک های درمانی و ورزشی دارد.

کلینیک لاغری

امروزه با توجه به شرایط نامطلوب سلامت جسمانی و روحی از جمله افسردگی و نداشتن مهارت در روابطهای فردی، کم تحرکی، تغذیه ناسالم در جامعه بروز بیماریهای روحی، فلبی عروقی، گوارشی و … افزایش یافته است. داشتن عادات نامطلوب غذایی و نداشتن تحرک و ورزش و نشاط کافی در زندگی روزمره منجر به اختلالات متابولیک مثل چاقی و نداشتن اندامی متناسب و در نتیجه ایجاد بیماریهای مختلف است.

امروزه متخصصین و پزشکان کلینیک لاغری برای حل این مشکل که در برخی از افراد به معضلی غیرقابل حل بدل شده، راهکارهای نو و به روزی را پدید آوردند و بدین وسیله افراد را یک قدم به رویای خود یعنی تناسب اندام نزدیک گردند.

همانطور که ذکر شد کلینیک های فعال در حوزه لاری و سلامت همواره به دنبال استفاده از بروز ترین دستگاه های جهان برای لاغری هستند. از این رو پل کیوسک با تجهیز محصولات خود در کلینیک های لاغری، کاربرد استند لمسی را گسترده تر کرده است.

تجهیزات کلینیک لاغری

این محصول در حال حاضر به یکی از اصلی ترین تجهیزات در کلینیک های لاغری تبدیل شده است. تمام مهارت های یک دکتر تغذیه و لاغری با مقایسه تصاویر قبل عمل و بعد عمل مشخص می گردد. این دستگاه با نمایش تصاویر قبل و بعد لاغری یک فرد مراجعه کننده به کلینیک لاغری در کنار هم، امکان مقایسه به مراجعین بعدی را می دهد تا در کمال آرامش مدل های لاغری را مشاهده نمایند. این کاربرد باعث می شود تا مراجعین کوچکترین جزئیات را رصد کنند و انتخابی آگاهانه داشته باشند. با این تفاسیر این محصول یکی از اصلی ترین تجهیزات کلینیک لاغری محسوب می شود.

کاربرد استند لمسی بعنوان کاتالوگ هوشمند

استند لمسی پل کیوسک در ابعاد مختلفی تولید می شود که اغلب سایزهای بزرگ می باشد بنابر این این قابلیت را دارد که صدها عکس در کنار هم پخش کند و قابلیت مقایسه را ایجاد کند. در نتیجه امروزه کلینیک های زیبایی و مراکز جراحی پلاستیک کاتالوگ ها و تصاویر عمل های زیبایی قبلی مانند عمل بینی، گونه و … را در این دستگاه به نمایش گزاشته. در ضمن یکی از مشاوره های مهم در این مراکز مقایسه قبل عمل سوژه با بعد عمل می باشد. این مقایسه این امکان را می دهد تا جزئیتات دقیقی از اعمال جراحی آن پزشک را مشاهده کرده و انتخاب دقیق صورت پذیرد.

CRM چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

  کلمه CRM درواقع مخفف مدیریت ارتباط با مشتری می‌باشد و هدفش ارتباط با مشتریان و پاسخ به نیازها و درخواست آنها به بهترین شکل می باشد. که این امر باعث موفقیت روز افزون کسب و کارمان خواهد شد. امروزه در تمامی مراکزی که محصولی برای فروش و یا خدماتی برای ارائه دارند از نرم افزار های CRM و یا ارتباط با مشتری جهت مدیریت ارتباط با مشتریان جدید و یا قدیمی استفاده می کنند.

همانطور که می دانید داخل استند لمسی پل کیوسک از مادربرد صنعتی استفاده شده که از سیستم عامل ویندوز و اندروید پشتیبانی می کند که علاوه بر نمایش و اجرای سایت و اپلیکیشن، قابلیت اجرای تمامی نسخه های این نرم افزار را دارند و به دلیل تعاملی بودن این تکنولوژی مخاطب با حس آرامش و امنیت بالا اطلاعاتشان را ثبت می کنند. در نتیجه این کاربرد استند لمسی ارتباط مجموعه شما با مخاطبین را گرم می کند.

محیط استریل کلینیک و تمیز کردن استند لمسی پل کیوسک

محیط کلینیک های زیبایی ودرمانی و سالن های زیبایی همیشه باید استریل و پاکیزه باشند و ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که استند پل کیوسک را چگونه باید پاکیزه نگهداری کرد؟ و یا در صورت تمیز کردن به آن آسیب می رسد یا نه؟! بدنه های پل کیوسک از جنس آهن می باشد و با رنگ الکترواستاتیکی پوشش داده شده است و همچنین شیشه محافظی بر روی صفحه نمایشگر آن برای جلوگیری از ضربه تعبیه شده است. بنابراین به دلیل استفاده از ورق آهنی هیچ تخلخلی وجود ندارد و شما می توانید با پاک کننده های سطوح و یا شیشه دستگاه را تمیز و ضدعفونی کنید. شیشه ی محافظی که روی صفحه تعبیه شده است علاوه بر محافظت از ضربات احتمالی، این امکان را می دهد که زمان استفاده از تمیز کننده هایی که در بالا ذکر شد، از ورود تمیز کننده به داخل دستگاه جلوگیری گردد.

درکلام آخر باید ذکر شود پیشرفت تکلونوژی در همه امور موجب پیشرفت، سهولت و آسانی در آن کار می شود. استند لمسی پل کیوسک با برخورداری از تکنولوژی های روز دنیا، در کنار شماست تا با استفاده از کاربرد های بیشمار استند لمسی کسب و کارشما همیشه موفق و پیروز باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش استند لمسی وارد صفحه محصولات پل کیوسک شوید.

مدیر سایت

مدیر سایت

Leave a Replay

خانهسوالاتتماسارتباط با ما