تهران، خیابان توانیر شمالی (بالاتر از بزرگراه همت) پلاک 27، طبقه اول، واحد 2

شنبه تا پنجشنبه : 9:00 - 17:30

09386909011 | 021-91030994 پشتیبانی 24/7

pollkiosk

کاربرد استند دیجیتال

کاربرد استند دیجیتال

استند دیجیتال چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

در دنیای تجارت مفاهیمی هچون تبلیغات، اطلاع رسانی، نظر سنجی، باشگاه مشتریان و ازین دست ارکانی جدایی ناپذیر محسوب می شوند. تا جاییکه این مفاهیم از نظر اثر گذاری در گسترش بازار و جلب مخاطبین گاها از زنجیره تامین، قیمت گذاری و استراتژی های فروش جایگاهی بالاتر پیدا می کنند. در این میان ابزارهای متنوعی برای دستیابی به این امور ساخته شده است. که استند دیجیتال یکی از این ابزارهاست. که در مقاله قصد داریم کاربرد استند دیجیتال را به اختصار توضیح دهیم.

شکل ظاهری

استند دیجیتال یا همان استند لمسی در واقع از یک واحد پردازنده متصل به یک نمایشگر لمسی تعاملی تشکیل شده است. که با طراحی داده های موجود درآن، فرآیند مورد نظر را ایجاد می کند. این فرآیند از نظر عملکردی دقیقا مشابه یک گوشی موبایل هوشمند و یا یک کامپیوتر یکپارچه یا به اصطلاح آل این وان بزرگ است. میزیت اصلی و کاربرد استند دیجیتال قرار گیری در محیط های عمومی می باشد. و با قرار گیری در برابر افق دید مخاطب دقیقا در محل مورد نظر، موجب جلب نظر و توجه مراجعین می گردد. و می تواند عملکردی همچون یک نیروی انسانی داشته باشد. نهایتاً قابل ذکر می باشد که این محصول را می توان به شکل های متفاوتی مثلا مدل افقی تولید نمود.

کاربرد استند دیجیتال در فروش محصول

برای مثال استند لمسی می تواند به خوبی سوالات مراجعین را پاسخ دهد. و اطلاعات مورد نیاز را در اختیارشان قرار دهد. و یا نظر و بازخورد آنها را از نحوه دریافت خدمات و تجربه خود از دریافت خدمات ثبت کرده. همچنین مانند یک نیروی فروش ماهر، کالا ها و خدمات شما را با اطلاعات دقیق و ویدیو های زیبا و در فضایی کاملا مثبت و تاثیر گذار به مخاطبین ارائه نماید. در مواردی کالایی را فروخته، بعد از دریافت وجه؛ رسید تحویل را در اختیار مشتری قرار دهد.

علاوه بر کاربرد استند دیجیتال در اماکن مختلف، این دستگاه با در نظر گرفتن ارزش خود، هزینه ای سرمایه ای محسوب می شود. درعین حال ضمن افزایش راندمان عملکرد سازمان و کسب و کار، هزینه های جاری را کاهش داده؛ در عین حال زیبایی و جلوه فناوری را در محل سازمان و کسب و کار شما به همراه دارد.

این محصول در مراکز اسپا نیز پرکاربرد می باشد. در مقاله استند هوشمند در مراکز اسپا به صورت مفصل در این باره صحبت شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش استند دیجیتال وارد صفحه محصولات پل کیوسک شوید.

مدیر سایت

مدیر سایت

Leave a Replay

خانهسوالاتتماسارتباط با ما