تهران، خیابان توانیر شمالی (بالاتر از بزرگراه همت) پلاک 27، طبقه اول، واحد 2

شنبه تا پنجشنبه : 9:00 - 17:30

09386909011 | 021-91030994 پشتیبانی 24/7

pollkiosk

قیمت استند لمسی به چه عواملی وابسته است؟

قیمت استند لمسی

دامنه قیمت استند لمسی

با توجه به روند افزایشی قیمت ارز در کشور در سالهای اخیر، قیمت استند لمسی نیز مانند سایر کالا ها افزایش چشمگیری داشته است. قیمت استند لمسی بسته به نوع آن بین 12 تا 70 میلیون تومان متغیر می باشد. قیمت کیوسک دیجیتال به موارد زیادی بستگی دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

عوامل تاثیر گذار در قیمت استند لمسی

عوامل متعددی بر قیمت استند موثر است که در اینجا به برخی از آنها می پردازیم.

قطعات الکترونیکی و نمایشگر لمسی

اولین مورد موثر در قیمت استند لمسی قطعات الکترونیک مورد استفاده در آن است. و قیمت این قطعات بستگی به مشخصات فنی آنها دارد. علاوه بر آن اندازه ال سی دی و نمایشگری که در کیوسک دیجیتال استفاده می شود هم یکی از تعیین کننده ترین موارد در قیمت استند لمسی است. حصولات پل کیوسک در ابعاد مختلفی تولید و به فروش می رسد که این امر در قیمت بسیار تاثیر گذار می باشد.

تاثیر پردازنده در قیمت استند لمسی

نوع پردازنده و میزانی توانایی پردازنده مورد استفاده در استند دیجیتال نیز جایگاه دوم را در تعیین قیمت دارد. برای مثال بردهای پردازنده اندروید و ARM نسبت به انواع ویندوز قیمتی نازلتری دارند. در میان پردازنده های ویندوز نیز نوع پردازنده برای مثال J1900 تا انواع نسلهای i7، به تناوب قیمت دستگاه را تحت تاثیر قرار می دهند.

در نهایت نوع و اندازه سیستم لمسی جایگاه سوم را در تعیین قیمت دستگاه به خود اختصاص داده است. انوع تاچ خازنی نسبت به سیستم تاچ مادون قرمز قیمتهای بالاتری دارند و قیمت محصولات را به نسبت افزایش می دهند. قابل ذکر می باشد که هنگام خرید توضیحاتی از سازمان خود و نحوه بکارگیری محصول و نیاز خود از دستگاه را به تیم فروش ما بفرمایید. همکاران ما با مشاوره ها محصول مورد نیاز و قیمت آن را به شما اعلام می نمایند.

هزینه های تولید

مانند تمام محصولات دیگر، قیمت استند لمسی نیز تا حدود زیادی به هزینه های تولید آن مرتبط است. قیمت قطعات مورد استفاده در دستگاه و هزینه های سربار مانند نیروی کار و حمل نقل و خدمات برونسپاری و هزینه های سرمایه مجموعا عوامل موثر در هزینه های تولید استند لمسی را شکل می دهند. تامین مستقیم قطعات مورد استفاده در کیوسک لمسی از تولیدکنندگان خارجی به همراه ایجاد الگوهای تولید بهینه و توزیع ثقل هزینه های تولید با افزایش تعداد تولید، قیمت کیوسک لمسی پل کیوسک را پایین تر از حداقل جهانی نگه داشته است.

قطعات سفارشی

با توجه به تنوع کاربردهای کیوسک های لمسی، خصوصا کیوسک های خدمت محور مانند کیوسک نظر سنجی، کیوسک خدماتی و کیوسک پرداختی، بعضا قطعات و تجهیزاتی فراتر از قطعات معمول به کار گرفته می شود. تجهیزاتی مانند ماژول بارکد خوان کیوسک، اسکنر اثر انگشت کیوسک، صفحه کلید فلزی (پین پد) بانکی، با استاندارد PCI5 و نیز غیر بانکی مخصوص کیوسک، پرینتر حرارتی کیوسک، دوربین کیوسک، اسکنر پاسپورت و اسکنر کارت ملی و اسکنر گذرنامه کیوسک، پرینتر A4 کیوسک، درگاه پرداخت کیوسک، کارتخوان مغناطیسی و کارتخوان تماسی کیوسک و ازین قبیل.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش استند لمسی وارد صفحه محصولات پل کیوسک شوید.

مدیر سایت

مدیر سایت

Leave a Replay

خانهسوالاتتماسارتباط با ما