تهران، خیابان توانیر شمالی (بالاتر از بزرگراه همت) پلاک ۲۷، طبقه اول، واحد ۲

شنبه تا پنجشنبه : ۹:۰۰ - ۱۷:۳۰

۰۹۳۸۶۹۰۹۰۱۱ | ۰۲۱-۹۱۰۳۰۹۹۴ پشتیبانی ۲۴/۷

pollkiosk

قیمت استند دیجیتال

قیمت استند دیجیتال

قیمت استند دیجیتال به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت استند دیجیتال مانند سایر لوازم الکترونیک و یا غیر الکترونیک به عوامل مختلفی بستگی دارد. بعضی از پارامترهای تعیین قیمت در برخی از کالاها یکسان هستند. مثلا بدنه ی تشکیل دهنده کالا که در تعیین قیمت محصول نقش مهمی دارد. متریال استفاده شده در بدنه، مقدار و نوع متریال استفاده شده و پروسه تهیه بدنه محصول عوامل تعیین کنده می باشند. بعضی دیگر از پارامتر های تعیین کننده در کالاها و محصولات مختلف، متغیر می باشد و مختص همان کالا می باشند.

موارد مختلفی در تعیین قیمت استند دیجیتال همانند سایر کالا و محصولات تولیدی تاثیرگذار هستند. استند دیجیتال با توجه به کاربری تبلیغاتی تفاوت هایی با سایر محصولات پل کیوسک دارد.

در ادامه مطلب موارد مربوط  به عوامل کلیدی در تعیین قیمت استند دیجیتال به اختصار توضیح داده شده است. همچنین پیشنهاد می گردد مقاله قیمت استند لمسی را حتماً مطالعه بفرمائید.  

قیمت استند دیجیتال

تفاوت قیمت استند دیجیتال در ابعاد مختلف

این محصول نیز هم در ابعاد مختلف تولید می شود. ابعاد یکی از پارامتر های تعیین کننده در قیمت استند دیجیتال می باشد. وقتی که صحبت از ابعاد می شود، اولین موردی که مورد بحث قرار می گیرد نمایشگر دستگاه می باشد. طبیعتاً قیمت این محصول با توجه به ابعاد نمایشگر در بازه ای قیمیتی قرار می گیرد.

موردی دیگری که در این بخش درتعیین قیمت استند دیجیتال نقش دارد، بدنه دستگاه می باشد. چرا که بدنه استند دیجیتال در ابعاد مختلف متناسب با نمایشگر تولید می شود. در واقع متریال مورد استفاده در بدنه دستگاه در ابعاد کوچک تر، نسبت به ابعاد بزرگتر کمتر مصرف می شود.

درضمن باید به نوع دستگاه مثلاً افقی بودن و یا عمودی بودن نیز باید توجه شود.

قیمت استند دیجیتال

قطعات الکترونیکی در تعیین قیمت استند دیجیتال

همانطور که می دانید محصولات پل کیوسک با توجه به نیاز مشتریان، با دو سیستم عامل ویندوز و اندروید تولید می شوند. در واقع محصولات با دو مادربرد تحت ویندوز و یا تحت اندروید ساخته می شوند.

در بالا تفاوت قیمت استند دیجیتال در ابعاد مختلف توضیح داده شد. نکته ای که در این قسمت حائز اهمیت می باشد، تفاوت قیمت استند دیجیتال در استفاده از مادربرد اندرویدی و یا ویندوزی می باشد. در نتیجه زمانی مادربرد در قیمت دستگاه با 43 اینچ نسبت به 55 اینچ تاثید دارد که بحث در رابطه با انتخاب مادربرد اندرویدی و یا ویندوزی باشد.

قیمت استند دیجیتال

پیشرو شدن از نظر کیفیت

برخی شرکت ها تصمیم می گیرند که در بازاری که در آن حضور دارند بهترین کیفیت را از آن برند خود کنند. به عنوان مثال، بسیاری از سازمان ها از استراتژی محصولات لوکس قابل خرید برای همه استفاده می کنند. طبق این استراتژی، شرکت محصول یا خدمت لوکس و با کیفیتی را به بازار عرضه می کند. اما قیمت آن محصول یا خدمت را در حدودی تعیین می کند که بخش بزرگی از بازار توان خرید محصول یا خدمت را داشته باشند. شرکت های متعددی مثل کافه های استارباکس، اودا تولید کننده شامپو، BMW و… خود را به عنوان شرکت های پیشرو از نظر کیفیت مطرح کرده اند.

این برندها با ترکیب کیفیت، لوکس بودن، مشتریان وفادار بسیاری را جذب کرده اند. سایر هدف ها در شرکت های دولتی و خصوصی ممکن است برای خود هدف های قیمتی دیگری را در نظر بگیرند.

پل کیوسک نیز با بکارگیری مهندسان و کارشناسان و طراحان سعی داشته است تا بهترین و با کیفیت ترین محصولات را روانه بازار کند. درضمن بهترین کیفیت با کمترین قیمت استند دیجیتال، از مزایای پل کیوسک می باشد. به همین علت بهترین خدمات را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

به عنوان مثال، اکثر دانشگاه ها هدف پوشش بخشی از هزینه ها را برای خود انتخاب کرده اند. برای رسیدن به این هدف، دانشگاه ها باید به دنبال جذب کمک های بخش های خصوصی باشند. همچنین بسیاری از بیمارستان ها هدف پوشش کامل هزینه ها را برای خود انتخاب کرده اند. یا بسیاری از سالن های سینما، قیمت بلیت های خود را به گونه ای تعیین می کنند که حداکثر مشتریان را جذب کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش استند دیجیتال وارد صفحه محصولات پل کیوسک شوید.

مدیر سایت

مدیر سایت

Leave a Replay