تهران، خیابان توانیر شمالی (بالاتر از بزرگراه همت) پلاک ۲۷، طبقه اول، واحد ۲

شنبه تا پنجشنبه : ۹:۰۰ - ۱۷:۳۰

۰۹۳۸۶۹۰۹۰۱۱ | ۰۲۱-۹۱۰۳۰۹۹۴ پشتیبانی ۲۴/۷

pollkiosk

دستگاه کش‌لس

دستگاه کش لس

در دنیای امروز، تکنولوژی‌های پرداخت بدون نقد به‌سرعت در حال گسترش هستند. یکی از ابزارهای کلیدی در این زمینه، کیوسک‌های غیرنقدی (دستگاه کش‌لس) هستند. این دستگاه‌ها به‌وسیله فناوری‌های پیشرفته، امکان پرداخت و انجام تراکنش‌های مالی را بدون نیاز به پول نقد فراهم می‌کنند. در این مقاله، به بررسی عملکرد، کاربردها و مزایای کیوسک‌ کش‌لس می‌پردازیم.

تغییرات چشمگیر در روند پرداخت‌ها و تراکنش‌های مالی، به‌عنوان نتیجه‌ای از پیشرفت تکنولوژی، به ظهور دستگاه کش‌لس منجر شده است. این دستگاه‌ها با ارتقا تجربه مشتریان و تسهیل فرایند خرید و پرداخت موجب تغییرات مهمی در صنعت‌های مختلف شده‌اند.

ویژگی‌های یک دستگاه کش‌لس

بهتر است دستگاه کش‌لس خود را از شرکت معتبری مانند پل کیوسک خریداری نمایید که علاوه بر قیمت مناسب شاهد کیفیت بالای قطعات به‌کاررفته در ساخت و تولید دستگاه کش‌لس باشید.

  • اسکن بارکد و کدهای QR توسط دستگاه خودپرداز غیرنقدی
  • اتصال به شبکه از طریق اینترنت یا وای‌فای
  • ارائه خدمات مبتنی بر کارت و حساب مانند موجودی کارت، انتقال پول، فاکتورها و تغییر رمز عبور، امکان پرداخت قبوض و خرید شارژ از اپراتورهای تلفن همراه و کمک به مؤسسات خیریه، امکان شارژ کیف پول شهروندی (بلیت الکترونیکی)
  • نصب، راه‌اندازی و جابه‌جایی آسان دستگاه کش‌لس ATM
  • امکان ارائه خدمات اختصاصی و شخصی‌سازی‌شده توسط دستگاه کش‌لس ATM
  • همچنین طراحی سفارشی دستگاه کیوسک غیرنقدی برای رفع نیازهای بانک‌ها، سازمان‌ها، ادارات و مجتمع‌های مسکونی متناسب با نیاز آنها

کش‌لس در بانکداری

دستگاه کش‌لس به‌عنوان ابزاری نوین و مؤثر در این صنعت مورداستفاده قرار می‌گیرند که به مشتریان امکان انجام تراکنش‌های مالی را بدون نیاز به حضور فیزیکی در شعب بانکی می‌دهد.

دستگاه کش لس

دستگاه کیوسک غیرنقدی و کاربردها و مزایا

کیوسک‌های غیرنقدی یا همان کش‌لس در موارد مختلفی مورداستفاده قرار می‌گیرند. از جمله این کاربردها می‌توان به فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، فرودگاه‌ها و مراکز خدمات اشاره کرد. همچنین برای اموری مانند کارت به کارت، انتقال وجه از طریق شبا، انتقال وجه به شماره‌حساب، پرداخت قبض، موجودی و دیگر عملیاتی که نیاز به پرداخت نقدی ندارند نیز می‌توان از این دستگاه استفاده کرد.

آینده سیستم کش‌لس

کیوسک‌های غیرنقدی به نظر می‌رسد در آینده با افزایش استفاده از تکنولوژی‌های هوش مصنوعی و ارتباطات پیشرفته، نقش مهمی در تغییر روند عملیات مرتبط با پرداخت‌ها خواهند داشت.

دستگاه کش لس

سیستم کش‌لس ATM

دستگاه کش‌لس، سیستمکوچکی است که کارت‌بانکی مشتری را دریافت می‌کند و گاهی رسیدی عملیات را چاپ می‌کند. این دستگاه‌ها معمولاً بسیار کوچک‌تر از دستگاه‌های خودپرداز هستند و می‌توانند در مکان‌های مناسب برای استفاده مشتریان قرار گیرند.

برای استفاده از سیستم کش‌لس ATM، مشتری کارت خود را از طریق ریدر عبور می‌دهد، پین خود را وارد می‌کند، عملیات را انتخاب می‌کند و رسید حاصل از تراکنش خود را به صندوقدار برمی‌دارد.

برخی از افراد نام‌های جایگزینی برای دستگاه کش‌لس ATM دارند. به‌عنوان‌مثال، گاهی اوقات به این ماشین‌ها دستگاه‌های نقدی اسکریپ یا خودپرداز اسکریپ نیز می‌گویند. به این دلیل که رسیدی که توسط دستگاه توزیع می‌شود اسکریپ‌— نامیده می‌شود.

مدیر سایت

مدیر سایت

Leave a Replay