تهران، خیابان توانیر شمالی (بالاتر از بزرگراه همت) پلاک 27، طبقه اول، واحد 2

شنبه تا پنجشنبه : 9:00 - 17:30

09386909011 | 021-91030994 پشتیبانی 24/7

pollkiosk

دستگاه تبلیغات لمسی

دستگاه تبلیغات لمسی

تعریف تبلیغات و معرفی دستگاه تبلیغات

تبلیغات از زمان های گذشته به عنوان روشی برای ترفیع در مجامع عمومی مورد استفاده قرار می گرفته است. و از طریق آن می توان یک پیام را به تعداد زیادی از مخاطبان برند رساند. دستگاه تبلیغات لمسی پل کیوسک وسیله ای است که تحولی اساسی در این امر ایجاد کرد. عملکرد این دستگاه به این گونه است که با قرار گیری در مکان هایی که بیشتر در دید عموم هست، اجازه تعامل با بازدید کنندگان را می دهد. لزوماَ نیازی به حضور دستگاه تبلیغات لمسی در مکان برند نیست. چرا که در مکان هایی دور با کنترل از راه دور قابلیت پخش تبلیغات را به شما می دهد.

به عنوان مثال برند های لوازم آرایشی، تولید کنندگان رنگ مو و… می توانند تبلیغات خود را در دستگاه تبلیغات لمسی در آرایشگاه ها نمایش دهند. همچنین محصولات جدید خود را معرفی نمایند. این فرآیند بهترین روش برای معرفی برند خود می باشد چرا که این تبلیغات در محلی پخش می شود که مخاطبان آن بازار هدف این محصولات می باشند.

در این مقاله قصد داریم ضمن معرفی این محصول شگفت انگیز، مزایا و کاربرد های این وسیله در اماکن مختلف را توضیح داده و مورد بررسی قرار دهیم.

اهداف اصلی تبلیغات (Advertising)

  • افزایش آگاهی از برند مجموعه به منظور توسعه جایگاه برند در بازار هدف و فروش بیشتر.
  • توسعه و تثبیت جایگاه برند در اذهان بازار هدف، جذب مخاطب بیشتر به وسیله دستگاه تبلیغات لمسی.
  • جلوگیری از افزایش نرخ پرش مشتریان فعلی.
  • ترغیب بازار هدف به انجام اهداف مورد نظر از تبلیغات برند است.
دستگاه تبلیغات لمسی

دستگاه تبلیغات لمسی جدید ترین روش تبلیغات و برندینگ

روش های بسیار زیادی برای تبلیغات وجود دارد. مثلا نصب بیلبورد در اتوبان های شهر. این روش علاوه بر هزینه های سرسام آور چند عیب بزرگ دیگری دارد. اول اینکه وقتی یک خودرو در حال عبور از کنار یک تابلو تبلیغاتی در یک اتوبان هست، طبیعتاً یک الی دو ثانیه فرصت دارد تا برند مورد نظر را مشاهده کند. دوم اینکه مشاهده کنندگان بازار هدف آن برند نیستند.

اما همانطور که در بالا ذکر شد وقتی یک دستگاه تبلیغات لمسی در یک آرایشگاه قرار می گیرد، مخاطبان که جزو اصلی ترین بازار هدف برند های لوازم آرایشی هستند وقت کافی برای مشاهده تبلیغات دارند.

اماکن قابل استفاده

امروزه هر کسب و کاری به جهت معرفی خود به عموم مردم و بازار هدف خود، نیاز به تبلیغات گسترده ای دارند. همانطور که در بالا ذکر شد می توان دستگاه تبلیغات لمسی را در اماکن مختلف تجهیز نمود که بازدید کنندگان آن بازار هدف محصولات مورد نظر باشند.

در زیر به چند مورد نیز اشاره می شود:

  • آرایشگاه ها می توانند تبلیغات لوازم آرایشی را پخش نمایند
  • پخش تبلیغات جدید ترین موبایل ها از بهترین برند های روز در مراکز خرید
  • نمایش تبلیغات محصولات مختلف در همایش های مربوط به آن محصول
  • تبلیغ لوازم خانگی در سینما ها و سالن های تئاتر
  • نمایش تبلیغات خودرو در مراکز گردشگری و تفریحی
  • پخش تبلیغات لباس کودک در شهربازی
دستگاه تبلیغات لمسی

قیمت دستگاه تبلیغات لمسی پل کیوسک

علاوه بر تفاوت های بسیاری بین این محصول با سایر راه و روش های تبلیغات چه از نظر مخاطبان هدف و چه از لحاظ دیگر، قیمت دستگاه تبلیغات لمسی نسبت به سایر روش های دیگر بسیار پایین تر و مقرون به صرفه تر است. همچنین میتوان با تجهیز این محصول در اماکن مختلف درآمد زایی نیز کرد.

برای مشاهده انواع مختلف این محصول وارد صفحه محصولات پل کیوسک شوید.

مدیر سایت

مدیر سایت

Leave a Replay

خانهسوالاتتماسارتباط با ما