تهران، خیابان توانیر شمالی (بالاتر از بزرگراه همت) پلاک 27، طبقه اول، واحد 2

شنبه تا پنجشنبه : 9:00 - 17:30

09386909011 | 021-91030994 پشتیبانی 24/7

pollkiosk

انتخاب استند هوشمند لمسی مناسب (5 نکته ساده ولی کاربردی!)

انتخاب استند هوشمند لمسی مناسب

اگر می‌خواهید انتخاب کنید کدام استند هوشمند لمسی برای سازمان شما مناسب است، لازم نیست فقط به این فکر کنید که مخاطب هدف شما چه چیزی از استند لمسی شما نیاز دارد، بلکه به درک عناصری که برای ایجاد و استقرار مؤثر یک استند احتیاج است، نیز نیاز دارید.

سخت افزار استند هوشمند

به زودی متوجه خواهید شد که یک نوع استند استاندارد وجود ندارد. استند تعاملی در چند شکل، سبک و اندازه متمایز در دسترس است تا نیازهای مختلف را برآورده کند. در نظر گرفتن فضای استفاده هنگام پیکربندی‌های سخت‌افزاری مختلف برای کسب‌وکارتان، ضروری است. اگر فضای محدودی دارید، کیوسک دیواری یا رومیزی ممکن است با نیازهای شما مطابقت داشته باشد. اگر قصد دارید از یک استند در فضای باز استفاده کنید، به مدلی نیاز دارید که در برابر شرایط آب و هوایی مقاوم باشد.

اجزای با کیفیت بالا شامل :

  • صفحه نمایش LCD
  • صفحه کلید
  • دوربین
  • چاپگر
  • کارت خوان
  • سنسور بلوتوث و سنسور مادون قرمز

نرم افزار استند دیجیتال هوشمند

انتخاب برنامه های نرم افزاری مناسب برای استند خود به همان اندازه مهم است، درست مانند انتخاب سخت افزار مناسب، نرم افزار شما بخش اساسی است که باعث می شود استند لمسی هوشمند شما با مخاطبان هدف شما صحبت کند. بنابراین بسیار مهم است که هنگام انتخاب و واقعی سازی نرم افزار برای استند خود، گروه مورد نظر خود را به خاطر بسپارید.

نرم‌افزاری که برای استند خود انتخاب می‌کنید نیز آن را به یک رابط مشتری تبدیل می‌کند. با ایمن کردن آن و فقط نشان دادن امن سایت، از داده‌های شما در برابر هک محافظت می‌کند. نرم‌افزار استند شما نیز می‌تواند به شما این ظرفیت را بدهد که از راه دور با استند خود برخورد کنید و با بررسی زیرکانه و ارائه گزارشی از اجزای حیاتی، عملکرد را بهبود ببخشید.

انتخاب استند هوشمند لمسی مناسب

پشتیبانی از راه دور

ظرفیت دسترسی به استند خود و برخورد با آن از راه دور، که به طور قابل توجهی اجرای کسب و کار شما را ساده می کند. این مورد شامل رسیدن به حدس و گمان شما می شود. در هر صورت، مانند هر چیز دیگری، ممکن است مشکلاتی پیش بیاید که به کمک یک فرد واجد شرایط برای رسیدگی به استند شما نیاز دارد. وقتی این اتفاق می افتد، ممکن است به پشتیبانی در محل نیاز باشد. این در حالی است که داشتن ضمانت با یک برنامه مدیریتی که دامنه مورد نیاز شما را ارائه می دهد، بسیار مهم است. یک طرح مدیریتی می‌تواند به شما یک انتخاب از زمان پشتیبانی 8 ساعته، 24 ساعته یا حتی 48 ساعته ارائه دهد، تا استند خود را در میان ساعات کاری معمولی بدون ایجاد تعطیلی کار کند.

طرح استند دیجیتال هوشمند

هنگام انتخاب استندهای صفحه لمسی، باید آن را به طور مداوم در تصویر فعلی خود بگنجانید. نرم افزار سفارشی که به صورت سفارشی برای سازمان شما ساخته می شود و علاوه بر این طراحی استند شما برای انجام این امر ضروری است. استند را می توان از نظر شکل، رنگ و تکمیل تغییر داد، بنابراین با هر آنچه از سازمان باقی مانده است گنجانده می شود.

انتخاب استند هوشمند لمسی مناسب

قیمت استند هوشمند

می توانید با فروشندگان مختلفی که استند را برای سازمان شما تهیه می کنند صحبت و سپس قیمت ها را مقایسه کنید. یکی را انتخاب نمایید که از نظر بودجه، انتظارات مشتری و نیازهای شما برای سازمان شما مناسب تر است.

مدیر سایت

مدیر سایت

Leave a Replay

خانهسوالاتتماسارتباط با ما