تهران، خیابان توانیر شمالی (بالاتر از بزرگراه همت) پلاک ۲۷، طبقه اول، واحد ۲

شنبه تا پنجشنبه : ۹:۰۰ - ۱۷:۳۰

۰۹۳۸۶۹۰۹۰۱۱ | ۰۲۱-۹۱۰۳۰۹۹۴ پشتیبانی ۲۴/۷

pollkiosk

تعریف و بررسی استند لمسی

استند لمسی چیست

معرفی استند لمسی

شاید از خود بپرسید استند لمسی چیست؟ نمایشگر لمسی، استند لمسی یا میز لمسی این اسامی همگی عناوینی هستند که برای محصولی که می توان آن را یکی از دستاوردهای دنیای فناوری دانست اطلاق می شوند. این محصول با دارا بودن طیف گسترده ای از کاربردها، مخاطبین متنوعی دارد. که همگی این موارد در یک نقطه اشتراک دارند، ارتباط و تبادل اطلاعات. این ارتباط و تبادل اطلاعات گرچه مفهومی یکسان است، اما در جایگاه های متفاوت ارزشهای متفاوتی برای استند لمسی ایجاد می نماید.

کاربرد استند لمسی چیست؟

برای مثال در یک بیمارستان یا کلینیک به کمک این محصول می تواند مراجعین را از روزها و ساعات حضور پزشکی خاص مطلع نماید. و تاریخ اولین وقت ویزیت و یا محل هر یک از بخشها و نیز خدماتی که مراجعین در این بیمارستان یا کلینیک می توانند دریافت کنند راهنمایی کند.

این محصول در یک فروشگاه فرش می تواند با به کارگیری یک نرم افزار کاتالوگ دیجیتال تمامی محصولات فروشگاه را نمایش دهد. این محصولات ممکن است بعضا قابل ارائه به مشتری در فروشگاه نبوده و یا دسته بندی آنها در فضای آن به شکل مفصل قابل انجام نیست، به طور کامل با طبقه بندی هایی همچون زمینه رنگ، سبک، تراکم و ازین دست به مشتری ارائه نموده و مزایای بسیاری را برای آن فروشگاه به همراه داشته باشد. کاربرد استند لمسی در نمایشگاه چیست؟ این دستگاه می تواند در محل ورودی یک نمایشگاه یا همایش و یا سالن تئاتر ساعات برنامه ها نمایش دهد. همچنین اسامی مدعوین و یا اخبار و اطلاعات رویداد را به انتخاب مخاطب در اختیار او قرار دهد.

نظرسنجی هوشمند

استند نظرسنجی در یک فروشگاه بزرگ میتواند با به کارگیری نرم افزار مناسب و طرح سوالات هدفمند، اطلاعات دقیقی از سلایق مشتری، میزان رضایتمندی از کالا و خدمات مجموعه و نقدها و پیشنهادات دقیق مخاطب در یک پنل آنلاین که در تلفن همراه مدیران مجموعه قابل دسترس است، نقشه راه دقیقی به آنها ارائه داده و مسیر رشد را برای کسب و کار همواره نماید.

استند تبلیغاتی در لابی یک هتل یا مرکز خرید می تواند با نمایش تبلیغات هدفمندی که در افق دید مراجعین قرار می گیرد، آنها را با محصولات و خدمات فروشگاه ها و آژانس های مسافرتی حاضر در آن مکان آشنا نموده. همچنین می تواند از محل این تبلیغات، درآمد زایی نماید.

در این مقاله سعی داشتیم به این سوال که استند لمسی چیست و چه کاربردهایی دارد پاسخ دهیم. و کاربرد های این محصول روز دنیا در اماکن مختلف را توضیح دادیم. در مقالات بعدی به صورت تخصصی درباره کاربرد های این دستگاه در جاهای مختلف پرداخته ایم.

همانطور که ملاحظه کردید، به کارگیری نام های مختلف از این محصول، بستگی به نوع نگاه به کاربرد آن دارد. اما آنچه که مسلم است، این دستگاه فارغ از محل و کاربردی که در آن استفاده شود، برای دارندگان ارزش آفرین بوده است. و می تواند آنها را در رسیدن به اهداف سازمان و یا کسب و کار خود یاری نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش استند لمسی وارد صفحه محصولات پل کیوسک شوید.

مدیر سایت

مدیر سایت

Leave a Replay