تهران، خیابان توانیر شمالی (بالاتر از بزرگراه همت) پلاک 27، طبقه اول، واحد 2

شنبه تا پنجشنبه : 9:00 - 17:30

09386909011 | 021-91030994 پشتیبانی 24/7

pollkiosk

ویژگی های استند لمسی اندروید

استند لمسی اندروید

معرفی استند لمسی اندروید

در ابتدا به این پرسش باید پاسخ دهیم دهیم که استند لمسی و کیوسک لمسی اندروید چیست؟ هانطور که در مقاله سیستم عامل ذکر شد، محصولات پل کیوسک قابل ارائه با دو سیستم عامل ویندوز و اندروید می باشند. امروزه شاهد این هستیم که اکثر شرکت ها و فروشگاه های اینترنتی علاوه بر طراحی سایت مجموعه، نرم افزار تحت سیستم عامل اندروید نیز طراحی می کنند. بنابراین قصد داریم ضمن معرفی دقیق و کامل استند لمسی اندروید، کاربر ها و فواید این دستگاه را توضیح دهیم.

سیستم عامل اندروید

اندروید یک سیستم عامل است که در حدود 13 سال قبل، توسط شرکت گوگل توسعه یافته است. و از آن زمان تاکنون در انواع دستگاه های مختلف، به کار رفته است. با این که شرکت گوگل مالک این سیستم عامل است، آن را به عنوان یک فناوری منبع باز در اختیار مردم قرار داده است. در ضمن استفاده تجاری از آن رایگان است.

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که این سیستم عامل، فقط برای موبایل طراحی شده است. اما این تمام ماجرا نیست! با این که تعدادی زیادی از دستگاه‌های اندرویدی را گوشی‌های هوشمند تشکیل می‌دهند، تبلت‌ها، ساعت‌های هوشمند، تلویزیون‌ها و حتی انواع استند تعاملی و دیجیتال نیز از این سیستم عامل بهره می‌برند. بله محصولات پل کیوسک با این سیستم عامل تحت عنوان استند لمسی اندروید نیز تولید می شوند.

همانطور که از نام استند لمسی اندروید پیداست، سیستم عامل این دستگاه اندروید می باشد. یعنی شما هرآنچه نیاز از سیستم عامل اندورید داشته باشید با این محصول برآورده خواهد شد.

تفاوت استند لمسی اندروید و ویندوز

تفاوت اصلی بین استند لمسی اندروید و ویندوز در سیستم عامل می باشد. و درنهایت هیچ تفاوتی در ظاهر و متریال استفاده شده وجود ندارد. تفاوت اصلی در پردازنده ای می باشد که در این دو مورد استفاده قرار می گیرد. انتخاب این پردازنده فقط و فقط توسط کاربرد و نیاز شما از استند لمسی انتخاب می گردد. این تفاوت را در یک مثال خدمتتان بیان می کنیم.

فرض کنید می خواهید در یک همایش یا نمایشگاه شرکت کنید. و هدف شما از شرکت در این نمایشگاه رونمایی از اپلیکیشن و یا نرم افزار اندرویدی فروشگاه اینترنتی شما می باشد. طبیعتاً باید از استند لمسی اندروید استفاده نمائید. اما فقط این کاربری وجود ندارد. بلکه شما از مرورگرهای اینترنت هم می توانید سایت مجموعه را به نمایش بگذارید. علاوه بر این دو می توانید به وسیله استند لمسی اندروید تمام ویدیو ها و عکس های تبلیغاتی را نمایش دهید.

قیمت استند لمسی اندروید

قبلا  در مقاله عوامل تاثیر گذار در قیمت انواع استند لمسی، پارامتر های اصلی به صورت مفصل بحث و بررسی شد. یکی از این عوامل انتخاب پردازنده استند بود. برد های اندرویدی در حال حاضر قیمت کمتری نسبت به برد های ویندوزی با cpu core i5 و یا core i7 دارند.

در بالا هم ذکر شد که تفاوت بین استند اندروید و ویندوز در استفاده از پردازنده می باشد. بنابراین پارامتر اصلی در تعیین قیمت استند لمسی اندروید مادربرد آن می باشد.

کاربرد های استند لمسی اندروید

استند لمسی اندروید با توجه به مصرف مشتریان در اماکن مختلفی کاربرد دارد. مثلا در نمایشگاه می توان برای معرفی و آموزش استفاده از نرم افزار اندرویدی شرکت استفاده شود. کاربرد ها و مزیت های استفاده در مراکز نمایشگاهی و سمینار ها و همایشها در مقاله کاربرد در نمایشگاه ها بصورت مفصل شرح داده شده است.

با قرار دادن استند لمسی اندروید در یک فروشگاه لباس با تنوع محصولات بالا نیز می توان  تعداد مشتریان فروشگاه را افزایش داد. با تقسیم بندی و دسته بندی پوشاک می توان به بهترین نحو محصولات فروشگاه را به دید مشتریان رساند. این کاربرد صرفاً برای فروشگاه های لباس نیست. بلکه هر فروشگاه دیگری با تنوع بالای محصولات می توانند از این تکنولوژی جهت پرزنت و معرفی محصولات استفاده نمایند. مانند گالری فرش، گالری طلا و جواهر، نمایشگاه اتومبیل، فروشگاه ساعت و …

این دستگاه در مراکز خرید و یا شهربازی ها بسیار کارآمد است. با نصب نرم افزار های بازی می توان بسیار در سرگرم کردن کودکان در مراکز خرید کمک کند. همچنین با تجهیز در شهربازی مسقف و نصب بازی های گوناگون جذاب می توان قسمتی از شهربازی را به خود اختصاص دهد. پیشنهاد می شود برای آشنایی بیشتر با کاربرد های این دستگاه، مقاله مربوط به مراکز خرید را مطالعه فرمائید.

با تجهیز استند لمسی اندروید در سالن انتظار فرودگاه می توان اطلاعات پرواز های مختلف را نمایش داد. همچنین ظرفیت خالی هواپیما برای افرادی که منتظر خرید بلیط هستند را اطلاع رسانی کرد. در ضمن شرکت های مختلف هواپیمایی با همکاری مدیران و مسئولان فرودگاه می توانند تیزر های تبلیغاتی شرکت را پخش نمایند. بله اینگونه به کمک این دستگاه می توان برای فرودگاه درآمد زایی کرد.

استفاده در بانک ها

روزانه شاهد پیشرفت چشم گیر در امور بانکی در سراسر جهان و ایران هستیم. این پیشرفت تاثیر زادی در مشتری مداری و جذب مشتری داشته است. یکی از مزیت های رقابتی ایجاد شده در بین بانک ها، سهولت انجام امور بانکی مدرن می باشد. بانک ها با راه اندازی نرم افزار های بانکی، این امور را بسیار ساده کرده اند. و همچنین در تلاش هستند تا نرم افزار کاربردی و آسان طراحی نمایند تا مشتریان بیشتری جذب کنند. طراحی و راه اندازی پایان کار نیست. رونمایی و آموزش استفاده از این نرم افزار بسیار مهم تر از طراحی آن می باشد. چرا که مردم بدون آگاهی نمی توانند از نرم افزار استفاده نمایند.

تبلیغات تلویزیونی یکی از راه های معرفی می باشند. اما هزینه های بسیاز بالای تبلیغات در چند ثانیه پخش تلویزیونی صرفه اقتصادی ندارند. راه دیگر و مفید استفاده از استند لمسی اندروید و یا استند دیجیتال داخل شعبه های بانک می باشد. اجرای نرم افزار و آموزش داخل شعبه ها بهترین روش و فرهنگ سازی استفاده برای عموم مردم علی الخصوص افراد مسن می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش استند لمسی اندروید وارد صفحه محصولات پل کیوسک شوید.

مدیر سایت

مدیر سایت

Leave a Replay

خانهسوالاتتماسارتباط با ما