تهران، خیابان توانیر شمالی (بالاتر از بزرگراه همت) پلاک 27، طبقه اول، واحد 2

شنبه تا پنجشنبه : 9:00 - 17:30

09386909011 | 021-91030994 پشتیبانی 24/7

pollkiosk

استند تاچ در مراکز خرید

استند تاچ

چرا باید از استند تاچ استفاده کنیم

استند تاچ یا استند لمسی در اماکن مختلف تفریحی و گردشگری بسیار پر کاربرد می باشد. چرا که با قرار گیری استند تاچ در مرکز خرید و یا مراکز گردشگری، علاوه بر اینکه زیبایی محل را چندین برابر می کند، تمام اطلاعات مهم را در اختیار کاربر قرار می دهد.

فرض کنید قصد خرید یک کالای مشخصی مانند لباس رسمی را از یک مرکز خرید بسیار بزرگ دارید. در ابتدا که وارد آن مرکز خرید می شوید هیچ اطلاعاتی از فروشگاه های مختلف آنجا را ندارید. باری مثال نمیدانید در کدام طبقه چه محصولی به فروش می رسد. قابل ذکر می باشد که اکثر مراکز خرید هایی که طبق نقشه ها و معماری های روز دنیا ساخته می شوند. بگونه ای می باشند که هر طبقه را به یک فعالیت اختصاص داده اند. به طور مثال در یک طبقه فروشگاه های طلا و جواهر و در یک طبقه دیگر پوشاک کودکان و یا در طبقه ای دیگر لوازم منزل به فروش می رسد.

وقتی وارد چنین مرکز خرید مدرنی می شوید به یک وسیله ای مدرن به اسم استند تاچ نیاز دارید. شما به کمک استند تاچ می توانید ابتدا اطلاعات طبقه ای که محصول مورد نیاز شما را دارد پیدا کنید. در مرحله بعد می توانید از اطلاعات جزئی تر مطلع شوید. مثلا چه فروشگاه هایی فروش ویژه محصول دارند.

نمایش اماکن مختلف مرکز خرید

مراکز خرید مختلف با توجه به مساحت و وسعت زیاد، معمولا ساعات زیادی میزبان بازدید کنندگان می باشد. و در طول این مدت ممکن است بازدید کنندگان بخواهند فعالیتی غیر از خرید انجام دهند. مثلا برای صرف قهوه به کافی شاپ مراجعه نمایند. یا قصد بازدید و استفاده از سینما و شهر بازی و همچنین رستوران ها را داشته باشند. اطلاعات تمام این اماکن و محل قرار گیری آنها، همه و همه داخل استند تاچ قابل بررسی می باشند. نمایش بصورت دسته بندی کامل و جامع به طوری که مخاطب هنگام کار کردن با استند تاچ باعث می شود در سریع ترین زمان به هدف خود برسد.

مشتریان می توانند انتقادات و پیشنهادات خود را راجب به اماکن تفریحی و گردشی و نحوه پرسنل را در دستگاه نظرسنجی ثبت نمایند.

استند تاچ در مراکز خرید

استند تاچ = تابلوی راهنمای هوشمند

در واقع دیجیتال ساینیج بخشی از تابلوهای الکترونیکی می باشندکه مناسب نمایش تصاویر دیجیتال، ویدئو، صفحات وب، داده های آب و هوا، منوهای رستوران استفاده می باشند. و در فضاهای عمومی، سیستم های حمل و نقل، مراکز خرید، موزه ها، استادیوم ها، فروشگاه های خرده فروشی، هتل ها، رستوران ها و ساختمان های اداری و … کاربرد های فراوانی دارند.
دیجیتال ساینیج به طور گسترده ای در مراکز خرید به عنوان یک فهرست راهنما یا نمایش نقشه استفاده می شود. مراجعین این امکان را دارند مسیر خود را از طریق یک صفحه لمسی تعاملی پیدا کند.

استفاده از پله برقی، راه های خروجی اضطراری، آسانسور، سرویس بهداشتی، پارکینگ، نمازخانه، راه های ورودی و خروجی و… نیاز به تابلو های راهنمایی می باشند. استند تاچ با به کارگیری بعنوان تابلوی هوشند و یا دیجیتال ساینیج این امکان را به بازدیدکنندگان مراکز خرید می دهد.

در پایان باید ذکر شود تمام قابلیت های استند تاچ که در بالا مرور شد، در تمامی ساختمان های بزرگ که از بخش ها و امکانات گوناگونی تشکیل شده اند مورد استفاده قرار می گیرد. و صرفاً برای مراکز خرید نیستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش استند تاچ وارد صفحه محصولات پل کیوسک شوید.

مدیر سایت

مدیر سایت

Leave a Replay

خانهسوالاتتماسارتباط با ما