تهران، خیابان توانیر شمالی (بالاتر از بزرگراه همت) پلاک 27، طبقه اول، واحد 2

شنبه تا پنجشنبه : 9:00 - 17:30

09386909011 | 021-91030994 پشتیبانی 24/7

pollkiosk

اجاره استند دیجیتال

اجاره استند دیجیتال

مزایای اجاره استند دیجیتال

روزانه شاهد برگزاری همایش ها و جلسات مختلفی در صنایع مختلف هستیم. هدف از برگزاری این همایش ها نمایش شرکت و سازمان می باشد. همانطور که قبلا ذکر شد استفاده از محصولات پل کیوسک در نمایشگاه ها و همایش ها به روند تبلیغاتی بسیار کمک می کند. حالا در این مقاله قصد داریم به اجاره استند دیجیتال بپردازیم و راجب به مزایا و کاربردها بیشتر صحبت کنیم. پس تا آخر مقاله با ما هراه باشید.

یکی از تکنیک های بسیار عالی  که می توانید برای فروش بیشتر از آن استفاده کنید، شرکت در نمایشگاه و همایش ها است. در بعضی موارد نیز برگزاری نمایشگاه به صورت غیر حرفه ای انجام می شود. و شرکت در نمایشگاه نه تنها سودی ندارد، بلکه ضرر هم دارد. امام با رعایت چند نکته ساده و کم هزینه می توان شرکت در نمایشگاه به رسیدن به سودهای کلان برای شرکت منجرب شود. یکی از این راه های کم هزینه اما پر کاربر و پر بازده اجاره استند دیجیتال می باشد.

اجاره استند دیجیتال

12 مزیت شرکت در نمایشگاه

 1. صرفه جویی در هزینه ها
 2. فروش آسان تر و بیشتر در مدت کوتاه
 3. فروش بعد از نمایشگاه
 4. فروش به افراد دور از دسترس با اجاره استند دیجیتال
 5. آشنایی با مشتریان جدید و مشتری سازی
 6. آشنایی با کسب و کارها و تامین کننده های جدید
 7. مذاکره و متقاعد کردن حضوری مشتریان
 8. تامین نیرو کاری
 9. بررسی رفتار مصرف کننده و تحقیقات بازار
 10. برندینگ
 11. جمع آوری بانک اطلاعاتی مشتریان با کیوسک رومیزی
 12. تحلیل رقبا
اجاره استند دیجیتال

مزایای استفاده از استند دیجیتال

برگزاری نمایشگاه ها معمولا در دوره های سه الی چهار روز برگزار می شوند. غرفه سازی، تجهیز کردن غرفه و اشتغال افراد پرزنت کننده هزینه های بالایی برای شرکت های برگزار کننده دارد. اغلب افرادی که در نمایشگاه شرکت می کنند سعی دارند تجهیزات خود را اجاره کنند. همچنین شرکت های زیادی در زمینه برگزاری نمایشگا ها وجود دارند که این تجهیزات را اجاره می دهند. پس می توان اولین و مهم ترین مزیت اجاره استند دیجیتال را قیمت آن بیان کرد. چرا که با این مسئله بسیاری از هزینه ها کاهش پیدا می کند.

اجاره استند دیجیتال

قیمت اجاره استند دیجیتال

همانطور که می دانید شرکت در نمایشگاه خرج های زیادی مثل اجاره غرفه، غرفه سازی و طراحی غرفه و … وجود دارد. یکی از مواردی که باید بایت آن افراد هزینه پرداخت کنند تهیه تجهیزات نمایشگاهی می باشد. شرکت ها می توانند با اجاره تجهیزات نمایشگاهی هزینه های مربوط به آن را بسیار کاهش دهند زیرا که هزینه اجاره تجهیزات نمایشگاهی یک سوم خرید آن است.

بنابراین بیشتر شرکت ها برای کمتر کردن هزینه ها و از بین رفتن هزینه های مربوط به حمل و نقل تجهیزات ترجیح می دهند که از اجاره تجهیزات نمایشگاهی استفاده کنند.

بنابراین قیمت اجاره استند دیجیتال بسیار مقرون به صرفه تر می باشد. چرا که این محصول نیز مانند سایر تجهیزات غرفه قابل اجاره می باشد.

همانطور که قبلا ذکر شد، پل کیوسک در همه جا قابلیت منحصر به فرد دارد. و کارایی مجموعه شما را در کنار زیبایی توصیف نشدنی، افزایش می یابد.

مدیر سایت

مدیر سایت

Leave a Replay

خانهسوالاتتماسارتباط با ما