تهران، خیابان توانیر شمالی (بالاتر از بزرگراه همت) پلاک ۲۷، طبقه اول، واحد ۲

شنبه تا پنجشنبه : ۹:۰۰ - ۱۷:۳۰

۰۹۳۸۶۹۰۹۰۱۱ | ۰۲۱-۹۱۰۳۰۹۹۴ پشتیبانی ۲۴/۷

pollkiosk

کیوسک هوشمند تجاری (راهنما جهت نصب در مکان صحیح)

کیوسک هوشمند تجاری

کیوسک هوشمند تجاری به عنوان وسیله ای برای ارائه اطلاعات و خدمات در محیط های مختلف از جمله مکان های فیزیکی مانند فروشگاه ها، موزه ها و سایر مکان های عمومی به طور فزاینده ای محبوب می شوند. در حالی که کیوسک هوشمند می توانند چندین مزیت را ارائه دهند، همچنین می تواند چالش برانگیز باشد که مردم از آنها استفاده واقعی کنند. اگر به دنبال افزایش استفاده از کیوسک لمسی هوشمند در یک مکان فیزیکی هستید، چند چیز وجود دارد که می توانید امتحان کنید.

توجه را به دستگاه کیوسک لمسی خود جلب کنید:

کیوسک هوشمند اگر در منطقه پر رفت و آمد قرار داشته باشد، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. مکان کیوسک برای حداکثر دید بسیار مهم است. اگر می توانید، دستگاه کیوسک خود را در نزدیکی ورودی یا خروجی – هر کدام که منطقی است – فروشگاه یا محل برگزاری خود قرار دهید. این مسئله تضمین می کند که مردم آن را ببینند و فرصت استفاده از آن را داشته باشند.

کیوسک های برگر کینگ در ورودی رستوران قرار دارند!

برای افزایش ترافیک به کیوسک‌های سفارش‌دهنده خود، علائم چاپی را در فروشگاه اضافه کنید که به مشتریان بگوید کیوسک‌ها کجا هستند و چه می‌کنند. یک تابلوی ساده در نزدیکی در که می‌گوید «از کیوسک‌ها جدید را امتحان کنید» می‌تواند به جلب توجه کمک کند، در حالی که علائم اضافی در نزدیکی ماشین‌های واقعی با عبارتی مانند «برای شروع فقط صفحه را لمس کنید» مشتریان را ترغیب می‌کند تا آنها را امتحان کنند.

کیوسک هوشمند شیک تهیه کنید!

این مورد فقط در مورد سخت افزار نیست. یک تامین کننده عالی تضمین می کند که محفظه کیوسک هوشمند شما برجسته است. برای جذاب‌تر کردن کیوسک خود و نشان‌دهنده شخصیت برندتان، آزادانه از گرافیک و دیگر عناصر طراحی استفاده کنید. همچنین می‌توانید از LED یا سایر نشانه‌های دیداری و شنیداری برای تزئین کیوسک‌های خود و جلب توجه استفاده کنید.

از حلقه های جذب استفاده کنید!

حلقه‌های جذب ویدئوهایی هستند که معمولاً بیش از 30 ثانیه طول نمی‌کشند و دارای تصاویر بصری جالب یا چشم‌گیر هستند. آنها طراحی شده اند تا توجه عابران را به خود جلب کنند. همچنین آنها را به استفاده از این تجربه ترغیب کنند. بسته به مناسب بودن محیط، افزودن صدای قانع‌کننده، آگاهی مخاطب را افزایش می‌دهد. تعداد بازدیدهای بسیار بیشتری نسبت به مواردی که بی‌صدا منتشر می‌شد، ایجاد می‌کند.

امکان پخش موسیقی را به کیوسک هوشمند خود اضافه کنید!

صحبت از صدا، موسیقی ممکن است یک روش عالی برای برانگیختن علاقه مردم و جلب بازدیدکنندگان به کیوسک شما باشد. حتی بدون حلقه جذب، موسیقی کیوسک یک رویکرد فوق العاده برای ایجاد حال و هوا و ترغیب مردم به صحبت است. می توانید از موسیقی برای ایجاد لحن برای کیوسک هوشمند خود و جذاب تر کردن آن استفاده کنید.

حضور کارکنان در کنار کیوسک تعاملی شما:

اطمینان حاصل کنید که اهداف با مدیر فروشگاه هماهنگ هستند.

مهم است که مطمئن شوید که کارکنان/تیم در هیئت مدیره هستند و اهداف کیوسک تعاملی با اپراتور فروشگاه هماهنگ است. این مورد تضمین می‌کند که همه در جهت اهداف یکسانی کار می‌کنند و درک روشنی از آنچه باید برای ایجاد فروش انجام شود وجود دارد. آخرین چیزی که یک فروشگاه به آن نیاز دارد، کارمندانی است که قصد کیوسک لمسی هوشمند را درک نمی کنند یا حضور آن را رد می کنند.

کیوسک هوشمند تجاری

همچنین مهم است که کارکنان شما در مورد نحوه استفاده از کیوسک ها آموزش دیده باشند. آنها باید بتوانند به هر سؤالی که مشتریان در مورد کیوسک هوشمند و ویژگی های آن دارند پاسخ دهند. علاوه بر این، آنها باید بتوانند در صورت وجود هرگونه مشکل به مشتریان کمک کنند تا عیب یابی کنند.

رابط کیوسک هوشمند خود را به طور کارآمد با بهترین نرم افزار طراحی کنید:

اگر استفاده از کیوسک آسان باشد، مردم بیشتر از آن استفاده می کنند. اگر پیمایش کیوسک شما پیچیده یا سخت باشد، افراد کمتر از آن استفاده خواهند کرد. سعی کنید رابط کیوسک خود را ساده و سرراست نگه دارید تا افراد بتوانند به راحتی آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند.

مطمئن شوید که کیوسک شما یک فراخوان برای اقدام واضح دارد، مانند «کارت وفاداری خود را اینجا اسکن کنید» یا «برای خرید بلیط اینجا را فشار دهید». این کار استفاده از کیوسک هوشمند لمسی را برای افراد آسان تر می کند و احتمال استفاده مجدد از آن را در آینده افزایش می دهد.

راحتی دسترسی به کیوسک را در نظر بگیرید!

همچنین مطمئن شوید که کیوسک بدون در نظر گرفتن توانایی برای همه در دسترس باشد. افراد مختلف نیازهای دسترسی متفاوتی دارند، بنابراین مهم است که هنگام طراحی یک کیوسک هوشمند لمسی به آنها توجه کنید.

به عنوان مثال، برای دستیابی به دسترسی به کیوسک، صفحه نمایش باید در ارتفاعی باشد که حتی از ارتفاع نشسته به راحتی قابل دسترسی باشد و تمام نقاط لمسی باید در دسترس قرار گیرند. نصب کیوسک همچنین باید عاری از هرگونه مانعی باشد که می تواند مانع از دسترسی کاربران ویلچر به آن شود.

کیوسک هوشمند تجاری

طراحی کیوسک باید فاکتورهایی مانند کنتراست رنگی بالا را در نظر بگیرد تا اطمینان حاصل شود که کاربران کوررنگ یا نابینا می توانند اجزای عملکردی را شناسایی کنند. وهمچنین همه ویدیوها باید دارای توضیحات برای دسترسی باشند.

سعی کنید حواس کاربران خود را پرت نکنید. اگر کیوسک برای کمک به یک فعالیت اساسی طراحی شده است، مطمئن شوید که کار را به خوبی و به طور موثر انجام می دهد. با ارائه انتخاب های زیاد از یک کیوسک، کارها را پیچیده نکنید. کیوسک‌های اختصاصی برای فعالیت‌های کاملاً متمایز مانند فروش بلیط و بازخورد مشتری نمونه‌های خوبی هستند. این امر منجر به رضایت بیشتر مشتری و همچنین سخت افزار و نرم افزار قابل نگهداری بیشتر نسبت به ادغام عملکردهای متعدد در یک دستگاه می شود.

مشوق ها را ارائه دهید:

ارائه مشوق ها، مانند تخفیف یا کوپن، می تواند راهی عالی برای ترغیب مردم به استفاده از کیوسک هوشمند شما باشد.

همچنین اگر کیوسک خدماتی را ارائه دهد که در فروشگاه در دسترس نیست، مانند امکان جستجو و سفارش موجودی موجودی خارج از انبار (به عنوان مثال راهروی بی‌پایان)، مردم نیز احتمالاً از آن استفاده می‌کنند. حتی می توانید محصولاتی را ارائه دهید که در وب در دسترس نیستند، اقلام انحصاری را ذخیره کنید.

نصب کیوسک های هوشمند متعدد بهتر است:

اگر کیوسک فقط یکی باشد چقدر می تواند مفید باشد؟  اگر از آن یک کیوسک استفاده می شود، چرا خریدار دیگری منتظر بماند؟ شما باید ارزش بیش از یک کیوسک را در مقابل هزینه استقرار آن در نظر بگیرید.

با داشتن چندین کیوسک لمسی نصب شده، افراد بیشتری برای استفاده همزمان از کیوسک شما قدرت پیدا می‌کنند و شما این پیام را ارسال می‌کنید. که شرکت شما احساس می‌کند که کیوسک‌ها برای رضایت خریداران حیاتی هستند و تعامل را تشویق می‌کنند.

از صفحه آبی مرگ (BSoD) روی کیوسک و نمایشگرهای علامت دیجیتال اجتناب کنید:

شما بدون شک کیوسک ها یا نمایشگرهای دیجیتال ساینیج را مشاهده کرده اید که به جای محتوای مورد نظر، یک پیام خطای بزرگ سیستم را روی صفحه نمایش می دهند. این برای دارندگان کیوسک آزاردهنده است و زمانی اتفاق می‌افتد که سیستم‌ها به درستی پیکربندی نشده باشند تا در صورت بروز مشکل، برنامه‌ها را مجددا راه‌اندازی کنند و قسمت‌های قابل مشاهده سیستم عامل را پنهان کنند.

استفاده از کیوسک را با تجزیه و تحلیل پیگیری کنید:

اطمینان حاصل کنید که کیوسک های شما دارای نوعی تجزیه و تحلیل هستند که به شما امکان می دهد استفاده از کیوسک و محبوبیت محتوای خود را ردیابی کنید. این می تواند در درک نحوه استفاده مردم از کیوسک شما و پیشرفت هایی که می توان انجام داد مفید باشد.

کیوسک هوشمند و خدمات رسانی عالی

کیوسک ها در صورتی می توانند خدمات ارزشمندی را برای مشتریان ارائه دهند که به خوبی طراحی شوند و مشوق های مناسبی ارائه دهند. قرار دادن چند کیوسک در مکان‌های استراتژیک می‌تواند به افزایش استفاده از آن‌ها کمک کند. همچنین اطمینان از پایداری سیستم و استفاده آسان، ناامیدی را برای کاربران به حداقل می‌رساند. تجزیه و تحلیل ردیابی می تواند به شما کمک کند تا بفهمید مردم چگونه از کیوسک شما استفاده می کنند و تنظیمات لازم را انجام دهید. با اجرای این نکات، می‌توانید فروش را افزایش دهید و تجربه مشتری را با کیوسک‌های فروشگاه خود بهبود بخشید.

مدیر سایت

مدیر سایت

Leave a Replay