تهران، خیابان توانیر شمالی (بالاتر از بزرگراه همت) پلاک 27، طبقه اول، واحد 2

شنبه تا پنجشنبه : 9:00 - 17:30

09386909011 | 021-91030994 پشتیبانی 24/7

pollkiosk

کیوسک رستورانی سفارش غذا

کیوسک رستورانی

کیوسک رستورانی تحولی در سفارش گیری

مراجعین به رستورانها در طول سال‌ها علاقه به سفارشی سریع و آسان و بی دردسر بوده اند. با این حال، آنچه در چند سال گذشته تکامل یافته است، توانایی انجام این کار در صفحه نمایش کیوسک رستورانی است.

امروزه، مشتریان سفارش‌ها و پرداخت‌ها را از طریق منوهای دیجیتال، بدون دخالت شخص دیگری انجام می‌دهند. بسیاری از فست فود ها چه داخل و چه خارج از کشور، از مک دونالد گرفته تا نان پانرا، تجربه کیوسک رستورانی را به عنوان یکی از ملزومات در پیش گرفته اند.

در واقع، مک‌دونالد تنها یک سال پس از اجرای سفارش روی استند رستورانی، از افزایش فروش ۵ تا ۶ درصدی بر اساس گزارش Business Insider خبر داد.

سایر رستوران‌های زنجیره‌ای نیز تبلت‌های دیجیتالی در مقیاس کوچک‌تر را برای نمایش غذاهای ویژه منو، سفارش نوشیدنی‌ها و پرداخت از طریق صفحه‌نمایش خود پرداخت کرده‌اند.

مزایای کیوسک رستورانی

بزرگترین جذابیت کیوسک رستورانی کارایی بیشتر در فرآیند سفارش است. که توضیح می دهد چرا آنها در زنجیره های فست فود محبوب هستند.

یکی از تصورات اشتباهی که باید به آن پرداخته شود این است که کیوسک رستورانی باعث از دست دادن شغل پرسنل باشد. نه تنها این اتفاق نمی افتد، بلکه انرژی پرسنل را متمرکز سایر امور می سازد که در نتیجه به مشتری مداری کمک می کند.

اینگونه به جای تمرکز تعداد زیادی پرسنل در قسمت صندوق فروشگاه، سرعت سرویس دهی در رستوران افزایش خواهد یافت.

خطای انسانی کمتر با استند رستورانی

کیوسک سفارش گیر لمسی می تواند به دقت و سفارشی سازی سفارشات کمک کنند. تغییرات درخواستی در اقلام کلاسیک در پیشخوان فست فود ممکن است خسته کننده و مستعد اشتباه باشد. کیوسک رستورانی با کاهش قابل توجه احتمال خطای انسانی، از بروز بی نظمی جلوگیری می نماید.

موارد مهم قبل از خرید کیوسک رستورانی

آیا کیوسک رستورانی برای شما مناسب است؟ اگر در مورد خرید کیوسک سفارشگیری در مجموعه خود و نحوه پاسخگویی مشتریانتان تردید دارید، در زیر چند فاکتور مهم وجود دارد که باید قبل از تصمیم گیری باید در نظر گرفت.

در ابتدا هم رستوران و هم مشتریان خود را ارزیابی کنید. اگر مخاطبین شما به تکنولوژی روز روی خوشی نشان می دهند، به احتمال زیاد پاسخ مثبت تری به یک کیوسک سفارشگیر خواهند داشت . به عنوان مثال، در یک رستوران با یک منوی جامع سفارش غذا از این طریق خیلی ساده تر و دلنشین تر است نسبت به سفارش شفاهی. از سوی دیگر، اگر محل رستوران شما فضای آرام‌تر و سنتی تری دارد، طبیعتا تمایل به استفاده از ابزارهای به روز تر و مدرنتری دارید.

نکته قابل توجه دیگری که قبل از خرید کیوسک رستورانی باید توجه نمود روند کاری و سرعت عمل پرسنل می باشد. باید بررسی کرد که سفارشات مشتریان چه مقدار زمان می برد تا حاضر شود. طبیعتا اگر رستوران شلوغی دارید و ثبت سفارشات غذا زمانبر است، باید از کیوسک رستورانی استفاده نمائید. حتی این مسئله باید مورد بررسی قرار گیرد که در طول شبانه روز چه تعدادی مراجعه کننده و مشتری دارید تا تعداد خرید کیوسک رستورانی مشخص شود. قطعا این موضوع در ذهن مشتری می ماند و سری بعد هم به رستوران شما مراجعه خواهند کرد. زیرا وقتشان در صف های طولانی سفارش تلف نخواهد شد. کیوسک سفارش گیری و کیوسک پرداختی می‌تواند تا حد زیادی به رفع این مشکلات شلوغی کمک کند.

 به دنبال افزایش سرعت خدمات و کارایی خود هستید؟ امروز با یکی از کارشناسان ما صحبت کنید تا بدانید   pollkiosk  چگونه می تواند کمک کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش کیوسک فروشگاهی وارد صفحه محصولات پل کیوسک شوید.

مدیر سایت

مدیر سایت

Leave a Replay

خانهسوالاتتماسارتباط با ما