تهران، خیابان توانیر شمالی (بالاتر از بزرگراه همت) پلاک 27، طبقه اول، واحد 2

شنبه تا پنجشنبه : 9:00 - 17:30

09386909011 | 021-91030994 پشتیبانی 24/7

pollkiosk

کیوسک تاچ و هوش مصنوعی

از فروشگاه‌های خرده‌فروشی تا رستوران‌ها، کیوسک‌های لمسی (تاچ) را به‌عنوان راهی برای دستیابی به مخاطبان جدید، پذیرفته‌اند. هنگامی که با فناوری‌های پیشرفته‌ای مانند هوش مصنوعی (AI) و تجزیه‌وتحلیل ادغام می‌شود، آخرین راه‌حل‌های کیوسک، بینش‌های ارزشمندی را در اختیار کسب‌وکارها قرار می‌دهند که می‌توانند از آنها برای ارائه تجربیات راحت‌تر، بدون اصطکاک و جذاب‌تر به مشتریان استفاده کنند.

بستر ارائه خدمات هوشمند در آینده

هشت ثانیه، این میانگین زمانی است که یک کسب‌وکار باید توجه مشتری را جلب و آن را حفظ کند؛ بنابراین، چه برنامه‌ای دارید تا نه‌تنها توجه مشتریان خود را که به طور فزاینده‌ای در زمینه فناوری کار می‌کنند، جلب کنید، بلکه آنها را درگیر نگه دارید؟ کیوسک‌های دیجیتال هوشمند گزینه‌ای عالی برای شروع است.

تجربه‌های همه‌جانبه و به‌یادماندنی را برای مشتریان فراهم می‌کنند. که لذت می‌برند و درعین‌حال به شما کمک می‌کنند عملیات خود را گسترش دهید و رشد خود را تسریع کنید.

اینتل، همراه با شرکای خود، از طریق پذیرش و استقرار، یا به‌روزرسانی و ارتقای این سیستم و استند تاچ جدید، به کسب‌وکارها کمک می‌کند. با راه‌حل‌های مبتکرانه کیوسک هوشمند با فناوری Intel®، می‌توانید در عین برآورده‌کردن خواسته‌های جدید و متغیر مشتریان، از رقبای خود جلوتر باشید.

مزایای کیوسک‌های هوشمند تاچ

کیوسک لمسی می‌تواند به شهرها، سازمان‌های دولتی و مشاغل در طیف وسیعی از صنایع کمک کند تا خود را در صنایع روبه‌رشد و فوق رقابتی خود متمایز کنند. با ارتقای به کیوسک‌های دیجیتال تعاملی، کسب و کارها و سازمان ها می توانند:

تجربه‌های سرگرم‌کننده، هیجان‌انگیز و ایمن ایجاد کنید:

با فناوری‌های بدون لمس، واقعیت افزوده (AR)، کنترل امن تلفن همراه، و سایر نوآوری‌های یکپارچه، مشتریان می‌توانند با کیوسک‌ها به روش‌های جدید و قانع‌کننده تعامل داشته باشند، مانند چت کردن با یک آواتار سرویس مجهز به هوش مصنوعی یا پیمایش در کیوسک راهیابی با اشاره یا دستگاه تلفن همراه شخصی.

تعاملات بدون اصطکاک، بدون تماس و جذاب را ارائه دهید:

با استندها و کیوسک‌های هوشمند، کسب‌وکارها می‌توانند خرید سریع، ساده و فوق‌العاده را با انجام سفارش‌ها 24 ساعته ارائه دهند.

توصیه‌های مبتنی بر داده‌ها:

کیوسک‌های سلف‌سرویس وقتی با جدیدترین راه‌حل‌های تحلیلی ادغام می‌شوند. می‌توانند به طور خودکار خریدهای اضافی را پیشنهاد دهند که بر اساس رفتار یا ترجیحات گذشته به مشتریان شخصی‌سازی می‌شوند.

زمان کارمندان را با مشتریان به حداکثر برسانید:

کیوسک‌های لمسی (تاچ) می‌توانند به خودکارسازی فرایندها کمک کنند و به کارمندان این امکان را می‌دهند تا روی وظایف تجاری اصلی و دارای ارزش‌افزوده مانند خدمات یک‌به‌یک مشتری تمرکز کنند.

کیوسک هوشمند غیر لمسی

کسب‌وکارها می‌توانند با استفاده از فناوری‌های بینایی رایانه، هوش مصنوعی و تجزیه‌وتحلیل در کیوسک‌ تاچ، تعامل با مشتری را به سطح بالاتری برسانند تا تعاملات بدون لمس هیجان‌انگیزی را فراهم کنند. فناوری بدون لمس با کاهش اصطکاک در طول سفر خرید و پشتیبانی از ویژگی‌های سلف‌سرویس برای سرعت و راحتی، تجربه مشتری را افزایش می‌دهد. به‌جای نیاز به لمس فیزیکی روی صفحه‌نمایش کیوسک، تراکنش‌ها و ارتباطات را می‌توان از طریق تعاملاتی مانند موارد زیر انجام داد:

تشخیص حالت:

کیوسک‌های تاچ هوشمند وقتی با فناوری‌های بینایی رایانه، رادار و هوش مصنوعی ادغام می‌شوند. که می‌توانند حرکات دست مانند کشیدن انگشت برای بررسی منو را تشخیص دهند.

تشخیص چهره مبتنی بر بینایی یا تشخیص چهره:

با گنجاندن نرم‌افزار بینایی رایانه‌ای و ردیابی چشم، از کیوسک‌ هوشمند می‌توان برای تسریع در تسویه‌حساب در فروشگاه‌ها با شناسایی چندین مورد در یک سبد خرید در یک‌زمان – به‌جای نیاز به اسکن فردی – استفاده کرد یا استفاده کرد. به کارمندان اجازه دسترسی به یک محل کار امن را بدهد.

دیکته گفتار یا مکالمه هوش مصنوعی:

وقتی کیوسک‌ها به فناوری صوتی و گفتاری مجهز شوند، می‌توانند از هوش مصنوعی محاوره‌ای که شامل عناصر تشخیص خودکار گفتار (ASR)، پردازش زبان طبیعی (NLP) و تبدیل متن به گفتار (TTS) است- برای تشخیص استفاده کنند.  صداهای صوتی را بفهمد و به آنها پاسخ دهد، مانند سؤالاتی که مشتری ممکن است در مورد یک محصول خاص بپرسد. این کار کارمندان را آزاد می‌کند تا روی وظایف ارزش‌افزوده تمرکز کنند.

کاربردهای نوآورانه برای کیوسک‌های تاچ

کسب‌وکارها، مؤسسات مراقبت‌های بهداشتی و دولت‌ها از کیوسک‌ها به طرق مختلف استفاده می‌کنند. کیوسک‌های دیجیتال لمسی (تاچ) اغلب برای ارتباط با مشتریان و شهروندان به روشی جدید، خودکارسازی وظایف تکراری و فعال‌کردن گزینه‌های سلف‌سرویس برای کاربران مستقر می‌شوند.

کاربرد کیوسک هوشمند در خرده‌فروشی

مشتریان امروزی خواهان تجارب یکپارچه خرید هستند که خرید آنلاین را با هم ادغام کند محیط یک کسب‌وکار در فروشگاه با کیوسک‌های خودکار و ماشین‌های فروش هوشمند، کسب‌وکارها می‌توانند تجربه‌ای بدون اصطکاک را برای مشتریان، بدون توجه به زمان و مکان خرید، فراهم کنند. کیوسک‌های ساخته شده بر اساس فناوری‌های Intel® می‌توانند با کاهش هزینه‌های نیروی کار و اجازه‌دادن به کارمندان برای تمرکز بر ارائه خدمات به مشتریان، به افزایش نتایج نهایی برای صاحبان مشاغل کمک کنند. آنها همچنین می‌توانند با ارائه یک پلتفرم جدید برای افزایش فروش، فروش متقابل و ارائه پیشنهادهای شخصی به خریداران، به بهبود فروش کمک کنند.

وقتی کیوسک‌ها با راه‌حل‌های نوآورانه مانند آواتار سرویس هوش مصنوعی DaveAI مجازی و راه‌حل چت ربات هوش مصنوعی ادغام می‌شوند، می‌توانند با یک آواتار فروش هوش مصنوعی هوشمند مکالمه‌ای، تعاملات هم‌زمان و مبتنی بر صدا را به مشتریان ارائه دهند. راه‌حل DaveAI را می‌توان در سراسر کانال‌ها، از جمله کیوسک‌های دیجیتال، دستگاه‌های واقعیت مجازی (VR)، برنامه‌های تلفن همراه، و ویژگی‌های آنلاین گنجاند تا به مشتریان امکان دسترسی 24 ساعته بدون درز به یک فروشنده مجازی را بدهد.

کاربرد در رستوران‌ها

رستوران‌ها و هتل‌ها دائماً در حال نوآوری هستند و راه‌های جدیدی برای ارائه راحتی بیشتر و تجربیات متفاوت به مشتریان و مهمانان پیدا می‌کنند. یکی از راه‌هایی است که رستوران‌های معروف Lee’s Recipe Chicken با استفاده از کیوسک بدون لمسی مبتنی بر صوتی، مشتریان را خوشحال می‌کنند و درعین‌حال سرعت خدمات را افزایش می‌دهند، زمان انتظار را کوتاه می‌کنند و دقت سفارش را بهبود می‌بخشند. این کیوسک از یک راه‌حل هوش مصنوعی مکالمه ایجاد شده توسط Hi Auto و مجهز به فناوری Intel® برای خوشامدگویی به مهمانان، دریافت سفارش، پاسخ به سؤالات و در صورت لزوم، فروش مجدد قبل از تأیید و تکمیل سفارش استفاده می‌کند.

کیوسک هوشمند و مراقبت‌های بهداشتی

برای اینکه بیمار آموزنده‌تر و استرس کمتری داشته باشد، بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی درمانی کیوسک‌های سلف‌سرویس را اجرا می‌کنند. بیماران می‌توانند به‌محض ورود مراجعه کنند و دستورالعمل‌های شخصی، اطلاعاتی در مورد خدمات و ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی و یادآوری‌هایی برای پرداخت مانده‌های معوق دریافت کنند. کیوسک‌ها همچنین می‌توانند برای خدمات بدون تماس خودکار، مانند بررسی قند خون، توزیع دارو، یا اندازه‌گیری عناصر حیاتی مورداستفاده قرار گیرند.

کیوسک تاچ و بانکداری هوشمند

کیوسک‌های سلف‌سرویس بدون لمس می‌توانند به بانک‌ها کمک کنند تا تجربیات مشتریان خود را با دسترسی به گوینده‌های مجازی و ربات‌های گفتگو که می‌تواند به آنها در حل سریع مشکلاتشان کمک کند، غنی‌تر کنند. یک بانک پیشرو در هند از راهکار کیوسک دستیار مجازی هوش مصنوعی با فناوری‌های اینتل و شریک اینتل برای کمک به مشتریان در خدمات درون شعبه استفاده می‌کند. دستیار مجازی هوش مصنوعی با استفاده از NLP و فناوری یادگیری عمیق پیشرفته، فراتر از قابلیت‌های چت ربات‌های مکالمه مبتنی بر متن رایج است.

کیوسک‌های لمسی (تاچ) به ایجاد شهرهای ایمن، آگاه و متصل کمک می‌کنند. آن‌ها می‌توانند به شهروندان و بازدیدکنندگان کمک کنند تا با استفاده از ویژگی‌های مسیریابی، در شهر یا ساختمان حرکت کنند، هشدارهای مهم ایمنی عمومی را ارائه دهند، یا خدمات ارزش‌افزوده‌ای مانند اتصال Wi-Fi رایگان ارائه دهند. یکی از موضوعاتی که همیشه در ذهن شهرها و دولت‌ها قرار دارد، سلامت و ایمنی ساکنان آنهاست. یکی از راه‌های کاهش نگرانی‌های بهداشتی، حذف تماس از تعاملات کیوسک‌های عمومی است.

با فناوری ارائه شده توسط Outdu، کیوسک‌های لمسی می‌توانند با حداقل سرمایه‌گذاری به سیستم بدون لمس تبدیل شوند. راه‌حل تجزیه‌وتحلیل صوتی و تصویری بی‌درنگ Outdu که بر اساس فناوری Intel® ساخته شده است را می‌توان برای مقاوم‌سازی کیوسک‌های موجود در سیستم‌های بدون نیاز به لمس که ورودی‌های ژست یا صدا را تشخیص می‌دهند، استفاده کرد.

مدیر سایت

مدیر سایت

Leave a Replay

خانهسوالاتتماسارتباط با ما