تهران، خیابان توانیر شمالی (بالاتر از بزرگراه همت) پلاک 27، طبقه اول، واحد 2

شنبه تا پنجشنبه : 9:00 - 17:30

09386909011 | 021-91030994 پشتیبانی 24/7

pollkiosk

میز هوشمند در اتاق جلسات

میز هوشمند

میز هوشمند چیست؟

میز هوشمند در واقع نام دیگر میز لمسی می باشد. و قصد داریم بگوییم چگونه در اتاق جلسات و میز جلسات از این محصول پل کیوسک استفاده نمائیم. فضاهای اختصاصی جلسات می تواند ضمن فراهم کردن یک محیط تخصصی  و ایجاد زمینه ای عالی برای یک جلسه، تأثیر خوبی از کسب و کار شما به جا بگذارد. طبیعتا ایجاد یک محیط آرام و به روز و استفاده از بهترین وسایل، از ملزومات یک اتاق جلسه مدرن و لوکس می باشد. میز هوشمند پل کیوسک یکی از همین تجهیزات و لزومان در اتاق جلسات می باشد. که قصد داریم در این مقاله به فواید استفاده از یک میز هوشمند در اتاق جلسه بپردازیم.

طراحی میز هوشمند

عنصر اصلی محلی  که در آن جلسات مهم شما با شرکای تجاری و یا حتی کارمندان شرکت برگزار می شود، میز اتاق جلسات است. میز اتاق جلسات اداری یکی از مهم ترین بخش های مبلمان اداری شرکت شما است. چرا که روی این میز مهم ترین تصمیم های یک شرکت گرفته می شود.

شرکتهای موفق دارای فضاهایی برای ایده پردازی، خلاقیت و جلسات فکری طولانی کارمندان آن شرک هستند. فضایی که در اتاق جلسات شرکت ایجاد می کنید و همچنین مبلمانی که در دکوراسیون آن استفاده می نمائید، هردو تاثیر مستقیمی بر نگاه مشتری و رونق کسب و کار شرکت و سازمان شما خواهد داشت.

برای تبدیل میز کنفرانس به میز هوشمند چند نکته را باید توجه نمود. در ابتدا باید استحکام میز را مورد بررسی قرار داد و به متریال مورد استفاده در تهیه آن توجه کرد. متریان مورد استفاده باید از استحکام بالایی برخوردار باشند تا بتواند وزن نمایشگر لمسی میز هوشمند را تحمل نماید. سپس باید ابعاد میز را انتخاب نماییم. طبیعتا ابعاد میز کنفرانس باید به نسبت اندازه میز لمسی باشد. در این رابطه تیم طراحی و تولید میز هوشمند پل کیوسک مشاوره های لازم را به شما خواهند داد. تا زمان استفاده مشکلی برای کاربران بوجود نیاید.

نکته دیگر در رابطه با طراحی میز هوشمند حائز اهمیت می باشد قابل دسترس بودن تمامی پورت های دستگاه برای کاربران می باشد. برای مثال نمونه قرادادهایی که یکی از شرکت کنندگان کنفرانس می خواهد به سایرین نمایش دهد، داخل هارد او می باشد. برای نمایش آن نیاز به پورت usb دارد. تا به قرارداد ها و یا صورت جلسات و یا عکس و فیلم های تهیه شده از طرح خود دسترسی داشته باشد. به راحتی پورت مورد نیاز در کنار دستگاه تعبیه شده. و کاربران به اطلاعات خود دسترسی دارند.

دکوراسیون لوکس اتاق جلسات

اتاق جلسات یکی از فضاهایی است که در هر شرکت و سازمانی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. این اتاق یک فضای معمولی نیست بلکه جلسات مهمی در این مکان برگزار می گردد. و همچنین تصمیمات سرنوشت ساز و کلیدی در آن صورت می پذیرد. در واقع اتاق جلسات نقش تعیین کننده ای در آینده و سرنوشت شرکت ایفا می کند.  دکوراسیون اداری اصولی و مناسب این فضا اثرات مطلوبی در افزایش درآمد شرکت می گذارد. از این جهت طراحی اتاق جلسات ویژگی های خاص خود را می طلبد. اتاق جلسات باید دارای یک فضای ایده آل همراه با امکانات، فناوری و تجهیزات مورد نیاز برای تمامی افراد حاضر در کنفرانس باشد. میز هوشمند علاوه بر کارایی هایی بیشمار در ارائه جلسات، ارائه فرم ها و قرارداد ها، نمایش جزئیات طرح و… زیبایی بسیار زیادی به اتاق جلسات می بخشد.

سیستم عامل میز هوشمند

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که کاربرانی که دوطرف میز هوشمند در یک جلسه مشغول کار با دستگاه هستند، تصویر به کدام سمت است؟ در پاسخ به این سوال باید به سیستم عامل دستگاه رجوع کنیم. همانطور که قبلا هم گفته شد سیستم عامل میز هوشمند با توجه به نوع کاربری آن اندروید و یا ویندوز می باشد. و همانطور که میدانید چرخش صفحه ویندوز و اندروید به راحتی و به صورت دستی قابل انجام می باشد. به همین راحتی کاربران هر طرف میز هوشمند می توانند محتوای پخش شده را در جهت خود مشاهده نمایند.

در کلام آخر با توجه به موارد ذکر شده در این مقاله. جهت سفارش میز هوشمند می توانید به مراجعه به قسمت سفارشی سازی همین سایت و پر کردن فرم ها و همچنین مشاوره با تیم طراح پل کیوسک مراجعه نمائید. امیدواریم با توسعه علم و فناوری و تکنولوژی، به مدرن شدن اتاق جلسات و اتاق کنفرانس شرکت و یا سازمان شما بتوانیم کمک کرده باشیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش میز هوشمند وارد صفحه محصولات پل کیوسک شوید.

مدیر سایت

مدیر سایت

Leave a Replay

خانهسوالاتتماسارتباط با ما