تهران، خیابان توانیر شمالی (بالاتر از بزرگراه همت) پلاک 27، طبقه اول، واحد 2

شنبه تا پنجشنبه : 9:00 - 17:30

09386909011 | 021-91030994 پشتیبانی 24/7

pollkiosk

دستگاه نظرسنجی | کاربرد + قیمت

دستگاه نظرسنجی

تاریخچه نظرسنجی

نظرسنجي ابزار با ارزش براي ارزيابي وضعيت افکارعمومي در هر موضوعي به شمار مي­ آيد. نظرسنجي عبارت است از اجراي اقدامات و تلاش­هاي سازمان يافته و پیشرفته براي نشان دادن عقايد مردم نسبت به يک موضوع، در يک محل خاص و در يک مقطع زماني معين، با حضور تکنولوژی در این فرآیند و تولید دستگاه نظرسنجی، علاقه صاحبان مشاغل به برگزاری این آزمون افزایش یافته است.

  • نخستین پژوهش در زمینه­ی افکار عمومی مربوط به سال 1450 میلادی یا زمان آغاز فعالیت­های گسترده­ی منجمان شرقی (ایران و اعراب) است. که بعدها با اختراع صنعت چاپ در قرن شانزدهم مورد استفاده بیشتری قرار می­گرفت.
  • دومین مرحله از قرن هیجدهم آغاز شد. در این دوره برای ایجاد نظم و نسق در گردآوری اطلاعات از پرسشنامه استفاده می­کنند.
  • سومین مرحله از قرن نوزدهم آغاز می­شود. و تا اوایل قرن بیستم ادامه دارد.
  • چهارمین مرحله در سال­های بین دو جنگ جهانی است. که ضمن فعالیت­های وسیعی که در زمینه­ی تحقیقات صورت می­گیرد. روش­های کنونی نیز به تدریج توسعه یافتند.
  • مرحله پنجم بعد از جنگ جهانی دوم بود. در این دوران به علت کامل شدن فنون نظرسنجی، اهمیت منطق نظرسنجی به طور کامل شناخته شد.

تا به امروز روش های مختلفی از نظرسنجی صورت پذیرفته است. امروزه نیز از دستگاه های مختلفی در این امر استفاده می شود. قصد داریم در این مقاله از دستگاه نظرسنجی پل کیوسک صحبت کنیم.

دستگاه نظرسنجی

تاثیر دستگاه نظرسنجی در بهبود روند کاری

مدیران سازمان های بزرگ و کوچک و همچنین صاحبان فروشگاه های بزرگ و کوچک همواره به برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان و مراجعین خود می باشند. اما این امر به سادگی بیان کردن آن نیست. چرا که برقراری ارتباط کلامی با همه ی مشتریان و مراجعین کاری بسیار زمان بر می باشد. در حدی که این کار از بیست و چهار ساعت روز نیز بیشتر زمان می برد. با استفاده از دستگاه نظرسنجی ارتباط در کمترین زمان ممکن هم برای مراجعین و هم برای مدیران و صاحبان فروشگاه.صورت می پذیرد.

فرض کنید صاحب یک فروشگاه لوازم خانگی هستید که از بخش های مختلف تشکیل شده است. مثلا بخش یخچال، بخش صوتی و تصویری، لباس شویی، فرش و ….. . بعد از زمانی متوجه می شوید که در یکی از قسمت ها فروش کمتری نسبت به سایر بخش ها دارید. اما علت این کاهش در روند فروش را نمیدانید. ممکن است کیفیت محصولات در آن بخش پایین آمده باشد و یا ممکن است خریداران از خدمات پس از فروش در بخش از کالاها ناراضی باشند. حتی ممکن است رفتار پرسنل فروشنده در آن قسمت مناسب و قابل قبول نباشد.

همه این علت ها در کاهش فروش یک فروشگاه تاثیر زیادی دارند. حتی به ریزش مشتریان در سایر بخش ها نیز منجرب می شود. پس بهتر است با مشتریان که تجربیات استفاده از آن محصول را داشته اند ارتباط برقرار کنید. دستگاه نظرسنجی پل کیوسک با استفاده از نرم افزار های نظرسنجی و طرح پرسش و پاسخ هایی در همین زمینه ها علل کاهش مشتریان را به شما گزارش خواهد داد. به همین سادگی شما می توانید علت یابی کنید و از کاهش فروش جلوگیری نمائید.

کاربرد دستگاه نظرسنجی

همانطور که گفته شد کاربرد دستگاه نظرسنجی فقط در فروشگاه های بزرگ نیست. این محصول در فروشگاه های کوچ و حتی هایپر مارکت ها نیز کاربرد دارد. و به بهبود روند کاری و افزایش فروش سالانه کمک می کند. در واقع هر فروشگاه و سازمانی که فعالیت هایی در زمینه فروش محصول و ارائه خدمات دارد، کاربرد فراوان دارد.

کاربرد دستگاه نظرسنجی

قیمت دستگاه نظرسنجی

قیمت دستگاه نظرسنجی با توجه به ابعاد و اشکال مختلفی که تولید می شوند متفاوت هستند. بنابراین در هر صنفی با هر اندازه ای قابلیت استفاده دارند. قابل ذکر می باشد که قیمت دستگاه نظرسنجی با توجه فواید و سودآوری که برای سازمان و فروشگاه دارد بسیار ناچیز است. در ضمن شما فرآیند نظرسنجی را می توانید بر روی انواع کیوسک تعاملی اجرا نمائید. به طور مثال می تولنید این فرآیند را روی کیوسک لمسی و استند لمسی اجرا نمائید.

برای اطلاع از عوامل تاثیر گذار بر قیمت دستگاه نظرسنجی، مقاله مربوط به قیمت استند دیجیتال را مطالعه فرمائید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش دستگاه نظرسنجی وارد صفحه محصولات پل کیوسک شوید.

مدیر سایت

مدیر سایت

Leave a Replay

خانهسوالاتتماسارتباط با ما