تهران، خیابان توانیر شمالی (بالاتر از بزرگراه همت) پلاک ۲۷، طبقه اول، واحد ۲

شنبه تا پنجشنبه : ۹:۰۰ - ۱۷:۳۰

۰۹۳۸۶۹۰۹۰۱۱ | ۰۲۱-۹۱۰۳۰۹۹۴ پشتیبانی ۲۴/۷

pollkiosk

جدید ترین و مدرن ترین استند لوازم آرایشی و بهداشتی

استند لوازم آرایشی

بررسی و تعریف استند لوازم آرایشی

استند لوازم آرایشی برای نگهداری و ایجاد نظم و ترتیب در چیدمان  صحیح و اصولی لوازم آرایشی و بهداشتی بکار می رود. استند لوازم آرایشی گزینه ی مناسبی برای تکمیل کردن دکور فروشگاه های لوازم آرایشی و سالن های زیبایی به شمار می آید. این وسیله بهترین گزینه ای است که به راحتی می تواند مشکل نظم دهی یک میز آرایشی بسیار شلوغ را حل و فصل کند.

استند لوازم آرایشی و بهداشت در مکان های مختلفی همچون فروشگاه های لوازم آرایش، سالن های زیبایی، مراکز خرید، فری شاپ های فرودگاه و … کاربرد های فراوان دارند. که مفصل توضیح خواهیم داد. این نکته را در نظر داشته باشید در اماکنی مانند فرودگاه و آرایشگاه، هدف از استفاده این محصول تبلیغات می باشد.

از این وسیله انواع بسیار زیاد و متنوعی در بازار وجود دارد. اما در این مقاله قصد داریم این وسیله را به دو دسته کلی معمولی و هوشمند تقسیم نمائیم.

انواع استند لوازم آرایشی

همانطور که در بالا ذکر شد می خواهیم این وسیله را به دو دسته اصلی هوشمند و معمولی تقسیم کرده و شرح دهیم. و در ادامه به تفاوت های بین این دو و همچنین به مزایای استند لوازم آرایشی هوشمند نیز بپردازیم. سپس هدف اصلی این محصول را که تبلیغات می باشد را بیان کنیم.

معمولی

جنس بیشتر این استند ها از پلاستیک یا اکرلیک و یا پلکسی می باشد. استند لوازم آرایشی پلاستیکی در اشکال مختلف و با ظاهر های گوناگونی تولید می شوند. که در زیر چند نمونه آن را ذکر می کنیم:

  1. استند آرایشی زمینی
  2. استند آرایشی رومیزی
  3. استند آرایشی ایستاده
  4. استند آرایشی دیواری

کاربری همه موارد بالا یکسان می باشد. تفاوت بین آنها ظاهرشان می باشد که در مکان های مختلف بنا به کاربردشان متفاوت می باشد.

هوشمند

مدل هوشمند درواقع کاربرد دیگری از استند لمسی و کیوسک لمسی پل کیوسک می باشد. همانطور که می دانید و قبلاً ذکر شد محصولات پل کیوسک با نام های مختلفی در بازار شناخته شده اند. محصولات پل کیوسک برای نمایش و معرفی انواع لوازم آرایشی همچون انواع کرم، انواع رژ و انواع رنگ مو و لوازم بهداشتی مثل انواع شامپو ها و نرم کننده های مو را با نام استند لوازم آرایشی و بهداشتی هوشمند شناخته شده اند.

به کمک استند لوازم آرایشی هوشمند می توانید تعداد نامحدودی از انواع لوازم آرایش و بهداشتی با برند های مختلف بازار را به دید مشتریان خود بگذارید.

استند لوازم آرایشی

تفاوت های استند لوازم آرایشی هوشمند و معمولی

در ادامه تفاوت های مهم و اساسی بین این دو مدل را مورد بررسی قرار می دهیم.

آسیب پذیری

مدل های معمولی در اماکن پر تردد بسیار آسیب پذیر می باشند. در صورتی که نمونه ی هوشمند بسیار مستحکم هست. همانطور که ذکر شد جنس استند لوازم آرایشی معمولی از پلاستیک و طلق می باشد. که در مکان های شلوغی همچون فرودگاه و سالن های زیبایی امکان شکستن و از دست دادن ظاهرش را دارد. در واقع، احتمال لب پر شدن و تکه تکه شدن نیز وجود دارد. ضمن اینکه در جابجایی ها امکان بهم ریختگی در نظم و چیدمان وسائل داخل آن بشود. در صورتی که استند لوازم آرایشی هوشمند از بدنه محکم و فلزی ساخته شده است. و دارای پوشش رنگ مقاومی می باشد. همچنین بدنه مدل هوشمد به راحتی قابل نظافت کردن است.

ابعاد و ظرفیت

استند لوازم آرایش معمولی از نظر فضای چیدمان محصولات آرایشی و بهداشت نسبت به مدل هوشمند بسیار محدود می باشد. به عنوان مثال مدل ایستاده معمولی دارای 10 طبقه باشد. و هر طبقه میانگین ظرفیت 10 محصول را داشته باشد. اینگونه 100 مدل محصول برای نمایش وجود دارد. اما مدل هوشمند با کمترین حافظه قابلیت نمایش چندین هزار مدل و محصول را دارد. ضمن اینکه این محصولات با دسته بندی و طبقه بندی استاندارد در مقابل مخاطب قرار میگیرد. کاربر علاوه بر مشاهده تصاویر اجناس، کاتالوگی جامع و کامل را می تواند در اختیار داشته باشد. علاوه بر حافظه داخلی استند لوازم آرایشی هوشمند پل کیوسک، این دستگاه با اتصال به اینترنت تمامی سایت های لوازم آرایشی و بهداشتی را نمایش دهد. نمایش سایت جنبه ی تبلیغاتی دارد که در ادامه توضیح خواهیم دید.

جلب توجه مشتری

زمانی که یکی از نمونه های معمولی درمکانی مانند مرکز خرید و یا سالن زیبایی قرار میگیرد، جلوه ی خاصی ندارد. در واقع جزوی از وسایل عادی به نظر و دید مراجعین و مخاطبین قرار می گیرد. ولی استند لوازم آرایشی هوشمند علاوه بر درخشندگی که نمایشگر آن ایجاد می کند، به دلیل جدید بود و جذاب بودن این تکنولوژی مخاطبین زیادی را به سمت خود جذب می کند. در واقع در هر مکانی که از محصولات پل کیوسک چه استند لمسی و چه کیوسک لمسی و یا سایر محصولات استفاده می شود آن قسمت توجه بیشتری را به خود جلب می نماید.

پخش تبلیغات

استند لوازم آرایشی معمولی صرفاً چند محصول ثابتی را نمایش می دهند. اما در مدل هوشمند این وسیله علاوه بر نمایش متنوع محصولات با برندهای ترند جهان، قابلیت نمایش تیزر ها و فیلم های تبلیغاتی را نیز دارد. برای اجرا و مدیریت این تیزر ها نیاز به حضور کنار دستگاه نیست بلکه از راه دور نیز قابل کنترل می باشد. به طور کلی استند لوازم آرایشی هوشمند چند منظوره می باشد.

امنیت محصولات

امنیت محصولاتی که داخل مدل معمولی چیده شده اند بسیار پایین است. فرض کنید یکی از برندهای لوازم آرایش در یک مراکز خرید مدل معمولی را برای نمایش محصولات و برندینگ خود استفاده کرده است. و تعدادی از محصولات خود را داخل آن چیده است. به دلیل کوچک بودن اندازه محصولات آرایشی احتمال سرقت آنها بسیار بالا است. در مقاله قبلی فواید استفاده از محصولات پل کیوسک در یک گالری طلا و جواهر فروشی برای از بین بردن سرقت های احتمالی بررسی کردیم. در اینجا هم باید گفت که با استفاده از این نوع محصولات بعنوان کاتالوگ دیجیتالی و هوشمند می توانید با خیالی آسوده از سرقت های احتمالی، تبلیغات خود را انجام دهید.

استند لوازم آرایشی

استند لوازم آرایشی هوشمند و تبلیغات در سالن های زیبایی

سالن های زیبایی یکی از مکان هایی می باشد که بهترین بازار هدف لوازم آرایشی و بهداشتی هستند. از اینرو تولید کنندگان و وارد کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی به دنبال فروش محصولات خود در سالن های زیبایی به مشتریان ایشان می باشند. اما هر تبلیغی بازدهی ندارد. همانطور که در بالا ذکر شد یکی از قابلیت های استند لوازم آرایشی هوشمند پل کیوسک، نمایش سایت تولید کنندگان می باشد. اجرای سایت تولید کنندگان داخل استند دیجیتال مشتریان را مجاب به خرید محصولات می نماید.

ویژگی منحصر به فرد نمایش  تبلیغ این می باشد که می توان به راحتی تبلیغات را از راه دور کنترل نمود. و نیازی به حضور در کنار دستگاه نمی باشد. به همین راحتی صاحبان برند های لوازم آرایش با تجهیز موقعیت های مختلفی در شهر مانند فرودگاه، چندین مرکز خرید، سالن های زیبایی در چند نقطه شهر، باشگاه های ورزشی و… تبلیغات خود را بصورت هدفمند پخش نمایند. اینگونه با نمایش وبسایت و تیزر های تبلیغاتی خود و مدیریت آن در شرکت خود به تقویت برند و در نتیجه افزایش فروش و درآمدشان کمک کنند.

در ضمن سالن های زیبایی، مراکز خرید و کلیه مکان هایی که به استند لوازم آرایشی و بهداشتی تجهیز می شوند، از راه نمایش تبلیغات می توانند درآمد زایی داشته باشند.

استند لوازم آرایشی

راز فروش بیشتر محصولات با استند لوازم آرایشی هوشمند

استفاده از نمایشگر با کیفیت 4k در استند لوازم آرایش هوشمند پل کیوسک، محصولات را با رنگ آمیزی جذاب و خیره کننده در معرض دید مشتریان قرار می دهد. ما دربالا توضیح دادیم که چگونه محصولات آرایشی و بهداشتی را در مکان هایی غیر از فروشگاه لوازم آرایش به فروش برسانیم. اما از این نکته غافل نشویم که با جایگزاری این دستگاه در نقاط طلایی یک فروشگاه لوازم آرایش مانند ویترین فروشگاه، توجه مشتریان زیادی را جلب نمایند.

راز دیگر فروش بیشتر لوازم آرایش به کمک استند لوازم آرایشی هوشمند، تجهیز این دستگاه کنار صندوق فروشگاه های مختلف بازار هدف و یا سالن های زیبایی می باشد. در کنار این کار زوایای دوربین های مداربسته را به سمت دستگاه متمرکز کرده تا رفتار مشتریان زمان روبه رو شدن با نمایشگر و مشاهده تبلیغات را مورد بررسی قرار داد.

فروشگاه لوازم خانه و آشپزخانه، پوشاک زنانه و حتی پوشاک کودکان از جمله مکان هایی می باشند که بعنوان بازار هدف می توان نام برد.

خرید و قیمت استند لوازم آرایشی هوشمند

قیمت استند لوازم آرایشی هوشمند نسبت به مزایا و کاربرد های آن بسیار مقرون به صرفه می باشد. چرا که با استفاده از این دستگاه دیگر برای خرید چندین مدل معمولی هزینه ای پرداخت نمی کنید. بلکه با تجهیز مدل هوشمند هزاران برابر نمونه های معمولی محصولات را نمایش می دهید. همچنین با این کار می توانید در مکان های مختلف درامد زایی داشته باشید و در کمترین زمان ممکن چندین برابر سرمایه خود را برگردانید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از انواع استند لوازم آرایشی هوشمند و آشنایی بیشتر با این محصولات و همچنین دریافت اطلاعات فنی محصول وارد صفحه محصولات پل کیوسک شوید. ضمن اینکه کارشناسان پل کیوسک آماده برطرف کردن سوالات شما پیرامون محصولات هستند. پس برای خرید این محصول با در تماس باشید.

مدیر سایت

مدیر سایت

Leave a Replay